2410
2553

من درد طبیعی رو کشیدم تا حدی و بعد سزارین شدم از سزارین هم خیلی راضی ام خیلی بهتر از اونهمه درد کشیدن بود سه ماه دیگه هم سزارین دوم رو در پیش دارم میگن دردش بیشتره تا اولی ولی بازم پشیمون نیستم

مامان من میگه صد در صد طبیعی واسه همین منم رفتم واسه طبیعی  و خیلی راضی بودم اپیدورال البته

بدون درد بودی؟بچه اومد خواب بودین یا نه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
زایمان ،زایمانه دیگه حالا این یا اون دوتاشم درد و دوران نقاحت داره بلاخره باید دنیا بیاد انشاا... که ...

نه خواهر من اولیش طبیعی بود دومیش دوقلو سزارین بود همش میگه سزارین اصلا درد نداره نسبت به طبیعی

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2714
بدون درد بودی؟بچه اومد خواب بودین یا نه

اصلا خواب نیستی

فقط از درون بی حس میشی و اصلا درد رو حس نمیکنی، من اصلا اصلا درد نداشتم، هیچی

حتی پاهاتم حس دارن، من بالافاصله بعد زایمان رفتم دستشویی با پای خودم

نه اشتباه نکنیا  برو طبیعی دفه دوم خیلی راحت تره

منم همینو میگم آخه چرا شکممو پاره کنم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
جالبه برای چی یه ربع به یه ربع معاینه میکردن؟ کل زایمان طبیعی حداکثر ۳تا معاینه داره

چون اپیدورال روند زایمانو کند میکنه زیاد معاینه شدم....اخرم نتونستم طبیعی و رفتم برای سزارین که عالی بود....فردای سزارین کاملا سرپا بودم

2706