2737
2734

من یه دونه طبیعی داشتم

شوهرن میگه ایندفعه باردارشدی فقط برو سزارین

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط سزارین طبیعی کثیف کاری داره و درد وحشتناک انگاری تمام شرف ادم به باد میره وقتی میان معاینت میک ...

اونجا دولتیه ک معاینه میکنن دانشجوها

خصوصیه خوبه که

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
چرا 

نمیدونم 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2738

زایمان ،زایمانه دیگه حالا این یا اون دوتاشم درد و دوران نقاحت داره بلاخره باید دنیا بیاد انشاا... که هر چی صلاحته پیش بیاد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من سزارین بودم برام سخت نبودامامیگن هفت لایه پوستومیبرن خب عوارضش الان میفهمم سربودن جای بخیه اینکه مثانه م پرباشه اذیت میشم بدترازهمه سردم بشه جای بخیه هام تیرمیکشه لعنتی

محیا خر است😐😛

بدن هر کسی یه جوره 

به نظر من یکی طبیعی براش خوبه یکی سزارین 

من سزارین بودم عالی بود دوستمم طبیعی بود میگه عالی بود😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
فقط سزارین طبیعی کثیف کاری داره و درد وحشتناک انگاری تمام شرف ادم به باد میره وقتی میان معاینت میک ...

وا، این متاسفانه از فرهنگ بد ما میاد که همچین چیزای طبیعی رو ربط میدیم به شرف

2706