2737
2734
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254416 بازدید | 1060 پست
تاپیک😂😂

امیدوار جان کاری نکن گزارشت بدم نی نی یار 

دوباره تعلیق بشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام برو بلول توی لونه تنهاییت

لونه تنهایی😝😝😝

تو هم برو دندونت ی کاری بکن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
امیدوار جان کاری نکن گزارشت بدم نی نی یار  دوباره تعلیق بشی

مگه با گزارش تو تعلیق میشم؟فقط غلط املایی گرفتم خوب درست بنویس😂

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
تو کی هستی ک بخوای ب خاطر ی نظر مخالف طرفو تعلیق کنی در حالی ک دو روزه داری فحاشی میکنی؟

من همونیم که چند نفر تعلیق کردم😂😂

لمینیت با دندون خراب نمیشه ها به شوهرت بگو سرت کلاه گداشته 

[QUOTE=167153045]مگه با گزارش تو تعلیق میشم؟فقط غلط املایی گرفتم خوب

دلم نمیخواد دلت بشکونم ولی با وامت سیمکارت گرفتی؟؟

2740
من همونیم که چند نفر تعلیق کردم😂😂 لمینیت با دندون خراب نمیشه ها به شوهرت بگو سرت کلاه گداشته  ...

ریشه دندونمو کشید دکتر لثه امو بازسازی کرد بعد ایمپلنت کرد

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
ریشه دندونمو کشید دکتر لثه امو بازسازی کرد بعد ایمپلنت کرد

باش

[QUOTE=167153045]مگه با گزارش تو تعلیق میشم؟فقط غلط املایی گرفتم خوب دلم نمیخواد دلت بشکونم ولی ...

میدونی وقتی کامنتایی که میزاری رو میخونم یاد چی میفتم یاد ایناییهست که تا با یکی دعواشون میشه هرچی درد و دل شنیده ازشون میره جار میزنه بیچاره من اگه وام گرفتن برام عیب بود نمیومدم درموردش تاپیک بزنم اینقدری شوهرم داره که یکی مثل تو رو بخره بزاره تو جیبش 😁

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
[QUOTE=167153045]مگه با گزارش تو تعلیق میشم؟فقط غلط املایی گرفتم خوب دلم نمیخواد دلت بشکونم ولی ...

الهی بمیری ادم بی خود 

الهی اون امام حسینی که از راه دور سلامش میدی این دل شکستناتو ببینه الهی ازمونت منفی بشه و نتونی بری سرکاز و حسرن بکشی

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘