2726
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254398 بازدید | 1060 پست
الهی بمیری ادم بی خود  الهی اون امام حسینی که از راه دور سلامش میدی این دل شکستناتو ببینه الهی ...

وای چه نفرینی میکنی...

اینجا مجازی هس ها..ینی الکی

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
میدونی وقتی کامنتایی که میزاری رو میخونم یاد چی میفتم یاد ایناییهست که تا با یکی دعواشون میشه هرچی د ...

عزیزم وام به کسایی دادن که حقوق ندارن

خودتم گه گفتی دادی قسط عقب افتاده

اره همه چیزت به رخ میکشم تا یاد بگیری به جیزی که بهت مربوط نیست کاری نداشته باشی

یکی دیگه ازدواج اشتباه کرده من نظرم گفتم تو این وسط چی میگی

تو که خدا زدت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂

😂😂😂😂خیلی خنده دار بود

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
دندون کی ایمپلنت کرده😂😂جریان چیه

این خانوم در جستجوارزوهام رفته از تاپیکایم ن بیرون کشیده در حالی ک لینک تاپیک اینه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4102675/روکش-دندان?postId=129618879

میگه شوهرت پول دندون پزشکی نمیده در حالی ک الان دندونمو ایمپلنت کرمد تمام

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2728
الهی بمیری ادم بی خود  الهی اون امام حسینی که از راه دور سلامش میدی این دل شکستناتو ببینه الهی ...

😂😂😂باش

برو خوش باش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
وای چه نفرینی میکنی... اینجا مجازی هس ها..ینی الکی

ب اون بنده خدا میگه از وام یارانه ات سیمکارت گرفتی؟

چرا دست میزاره رو دردای مردم؟شما ازا اول بخون امیدوارم امام حسین بد بکوبتش

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
عزیزم وام به کسایی دادن که حقوق ندارن خودتم گه گفتی دادی قسط عقب افتاده اره همه چیزت به رخ میکشم ت ...

تو اینطور فکر کن😁

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

چقدر حجم بیشعوری بعضیا بیش از حده ک ادم نمیتونه درک کنه واقعا....!

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲