2737
2739
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254461 بازدید | 1060 پست
نه دیگه تح یل کرده ام واقعا برات سخته ببیتی دو تا حرف کنار هم دیت ادم اشتباه خورده؟  مداد و خو ...

تو رو خدا پست نزار اصلا اینقدر غلط داری نمیتونم بخونم😂

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
اخه نمیدونی چند نفر برات گزارش زدن که دختر خوب حق چیم بود؟الکی بگی شوهر من پول ب من  نمیده؟من ...

😂😂😂گزارشاشون به جایی برنخورده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا پست نزار اصلا اینقدر غلط داری نمیتونم بخونم😂

اخی بخاطر سطح سوادته عزیزم

نهضت هنوزم هست برو

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
اخی بخاطر سطح سوادته عزیزم نهضت هنوزم هست برو

نهضت هم برم نمیتونم چیزی که تو نوشتی بخونم چون هیچ جا اینطور درس نمیدن غلط مینویسی دیگه بجای اینکه من برم نهضت تو ی دور چیزی که مینویسی رو بخون بعد ارسال کن🤐

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2740
کوشن اونایعی ک لایکت میکردن؟چرا الان تاییدت نمیکنن؟

😂😂😂چون مثل تو نیستن بعد دو روز تو تامیک ول بچرخن

عزیزم من عذر میخوام بابت ادبیاتش

عزیزم زیاد مهم نیست تو هم حرص نخور من باب مسخره و خنده سر به سرش میزارم وگرنه اصلا آدمای چیپ اینجوری برام اهمیت نداره😍

😂😂😂چون مثل تو نیستن بعد دو روز تو تامیک ول بچرخن

تاپیک😂😂

عزیزم زیاد مهم نیست تو هم حرص نخور من باب مسخره و خنده سر به سرش میزارم وگرنه اصلا آدمای چیپ اینجوری ...

باید یک نفر ساکتش کنه 

نمیشه ک روز ب روز پرو تر بشه

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
من زیاد نی نی سایت نمیام ولی موجودی مثل تو منو جذب کرد

اخی هرکی مثل خودش جذب میکنه دیگه جفتمون نظر خودمون داریم و روش مصمم

الانم برو به شوهرت و بچت برس

دندونت درد نگیره حرص میخوری

2706