2733
2734
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254467 بازدید | 1060 پست
سلام عزیزم خوبه خداراشکر

الهی شکر هر وقت پروفایلتون میبینم دختر گلتون یاد می کنم الهی که دیگه هیچ وقت بلا سراغش نیاد 😍

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
اخه جوابشو ندی پرو تر میشه اینقد جواب این جور ادما رو ندادیم ک فکر کردن حرفشون درسته الان اینجوری می ...

لایکا کامنتای من و مخالفت های بقیه با شما نشون میده نژر من دریته شاید نزر شما هم دریت باشه

اما دلیل بر اشتباه من نیست، ،یکی مثل اسی و شما دنبال مقصر برای اشتباهاتش یکی مثل من و اونایی که موافقم هستن خودشون زندگیشون میگیرن دست

حالا اگر دنبال یار جمع کردنی برو با دوستات بیا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4102675/روکش-دندان?postId=129618879 اینم لینک تاپیکم کجا ...

من تاپیکتو نخونده حرف شما رو باور دارم عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
لایکا کامنتای من و مخالفت های بقیه با شما نشون میده نژر من دریته شاید نزر شما هم دریت باشه اما دلیل ...

قبلا ی چیز دیگه میگفتی که چی شد نظرت عوض شد؟

باید جواب تهمتی ک ب من زدی رو بدی

کی من گفتم شوهرم پول دندونپزشکی نمیده؟

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2731
اخه جوابشو ندی پرو تر میشه اینقد جواب این جور ادما رو ندادیم ک فکر کردن حرفشون درسته الان اینجوری می ...

عزیزم برات مهم نباشه درسته جوابشو نمیدیم ولی براش گزارش زدیم

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
قبلا ی چیز دیگه میگفتی که چی شد نظرت عوض شد؟ باید جواب تهمتی ک ب من زدی رو بدی کی من گفتم شوهرم پو ...

😂😂😂

اون که حقته

نظدم عوض  نشد قبلش هم گفته بودم لایکا ببین

میتونی سرچ کنی تو پیامایی که بهت دادم چون پیگیری میگم

نظرمم عوص نشد ه فقط منتظر تی نی یارم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
لایکا کامنتای من و مخالفت های بقیه با شما نشون میده نژر من دریته شاید نزر شما هم دریت باشه اما دلیل ...

چقد غلط املایی داری مطمئنی تحصیل کرده ای؟

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
چقد غلط املایی داری مطمئنی تح یل کرده ای؟

اره تح یل کرده ام

در حد تو تح یل کرده ام

تح یل😂😂

به نظر من قید خونه و جهیزیه ات و بزن، به شوهرت بگو همش مال مادرت

بگو منو ببر تو یه زیر زمین اجاره ای بایه موکت و گاز رومیزی، کم کم زندگیمو میسازم

بگو فقط از اینجا ببرم

اره تح یل کرده ام در حد تو تح یل کرده ام تح یل😂😂

پستمو بخون حداقل من ویرایش کردم ادعای با سوادی هم ندارم مثل تو باسواد

😂😂😂 اون که حقته نظدم عوض  نشد قبلش هم گفته بودم لایکا ببین میتونی سرچ کنی تو پیامایی که ب ...

اخه نمیدونی چند نفر برات گزارش زدن که دختر خوب

حق چیم بود؟الکی بگی شوهر من پول ب من  نمیده؟من شما رو از روی تاپیکات قضاوت کردم؟

ادعای مسلمونیت میشه بعد تهمت میزنی؟ الهی شکر تاپیکام هست و معلومه زندگیم چجوریه.

شما حتما ی فکری به حال خودت بکن 

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
پستمو بخون حداقل من ویرایش کردم ادعای با سوادی هم ندارم مثل تو باسواد

نه دیگه تح یل کرده ام

واقعا برات سخته ببیتی دو تا حرف کنار هم دیت ادم اشتباه خورده؟  مداد و خودکار دستم نیست که کیبورد ی گوشی کوچیک

2706