2733
2739
عنوان

ممکنه حین معاینه خوده ماما به بکارت اسیب برسونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3964 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری خودت خودتو معاینه کردی

باز کردم اروم لابیا خارو اینه گرفتم نگا کردم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2728
تاپیک قبلبمو بخون گلی

عزیز خوندم همچین زود بکارت ادم نابود نمیشه اینقدر هم حساس نباش 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
باز کردم اروم لابیا خارو اینه گرفتم نگا کردم

بعد دیدی  من اصلا متوجه نمیشم 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2740
نباید چرت و پرت های اینجا رو باور کنی، نه تنها خودم نرفتم معاينه بلکه واقعا نه خواهرهایم نه هیچ کس د ...

والله منو خواهرامم نرفتیم تو فامیلم نشنیدم اصلا ی نوع توهین میدونیم اگه تقاضا معاینه کنن خانواده شوهر اینجا میخونم تعجب میکنم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

اسی شناسنامه چرا ازت خواست؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
بعد دیدی  من اصلا متوجه نمیشم

اره دیده میشه عزیزم من خیلی راحت دیدم خجالت میکشیدم برم معاینه یه دکتری بهم گفت نگا کردم گفتم اونم اینجور گفت

هایمن خیلی نازکه نباید دست میکشید یه غشاء نازک به ضخامت دو میلی متر

واسه هرکس فرق داره

2706