2733
2739
عنوان

ممکنه حین معاینه خوده ماما به بکارت اسیب برسونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3884 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو دردت چیه خواهر من؟😐😐😐😐

میگی رابطه هم نداشتم پس میری خودتو و ماما و ما رو مسخره کنی؟

الهم اکشف کل مریض

فردا هم هرکی دفت دسشوی تایپینک بزنه من رفتم دسشویی چکار کنم

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
2731
بقران شده وسواس فکری برام

مثلا قراره فرشته ها تو خواب بیان بکارتت رو بردارن که میترسی؟

اینقدر این مسئله ی  مزخرف رو واسه دخترای جامعه پررنگ کردن که طرف تو عمرش تا حالا تلفنی هم با پسر حرف نزده ولی وسواس پارگی گرفته😑😑

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خو دردت چیه خواهر من؟😐😐😐😐 میگی رابطه هم نداشتم پس میری خودتو و ماما و ما رو مسخره کنی؟ الهم اک ...

خخخخخخخخخ دوست صمیمیم دقیییییقا همینو  گفت بهم‌

بخدا دست خودم نی 

حالا که ماما دست زده اخه قشنگ احساس کردم انگشت کشید رو بکارتم یه حس عجیبی داشتم وقتی حس کردم بکارتمو 

حالا میترسم ماما اسیب زده باشه

2738
بقران شده وسواس فکری برام

نباید چرت و پرت های اینجا رو باور کنی، نه تنها خودم نرفتم معاينه بلکه واقعا نه خواهرهایم نه هیچ کس در دنیای واقعی از اطرافیانم نرفتن اون گواهی کوفتی را بگیرن، اگر هم شوهرم اول زندگی تز میداد برو معاینه، 14 سال که هیچ 14 دقیقه هم تحملش نمیکردم، 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
نه عزیزم به این راحتیا زده نمیشه تحریک شدی فقط

خیلی میترسم بخدا احساس میکنم ماما خودش اسیب زده باشه بهم 

ولی نه خونی نه سوزشی هیچی‌نداشتم  همون لحظه که دست میزد یهو احساس کردم انگشت کشید رو بکارتم خودشتم گفت میخوام ببینم کاملا سالمه یا نه

نباید چرت و پرت های اینجا رو باور کنی، نه تنها خودم نرفتم معاينه بلکه واقعا نه خواهرهایم نه هیچ کس د ...

منم نررفتم حالا ک نزدیک زایمانمهه  از معاینه میترسم😐😢😐😢

نباید چرت و پرت های اینجا رو باور کنی، نه تنها خودم نرفتم معاينه بلکه واقعا نه خواهرهایم نه هیچ کس د ...

شوهرم بنده خدا هیچ وقت ازم نخواسته البته فعلا نامزدیم عقدیم

خیلی میترسم بخدا احساس میکنم ماما خودش اسیب زده باشه بهم  ولی نه خونی نه سوزشی هیچی‌نداشتم&nbs ...

تحریک شدی

ربطی به پارگی و خراش نداره

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
2706