2733
2734
عنوان

ممکنه حین معاینه خوده ماما به بکارت اسیب برسونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3899 بازدید | 80 پست
خخخخخخخخخ دوست صمیمیم دقیییییقا همینو  گفت بهم‌ بخدا دست خودم نی  حالا که ماما دست زده ا ...

حس عجیبت بخاطر اینه که تحریک شدی 

این حسو بعدها با شوهرت خواهی داشت

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تحریک شدی ربطی به پارگی و خراش نداره

ممنونم عزیزم 

چون خودش گفت دست کشیدم رو بکارتت که ببینم سالمه یا نه 

حالا میترسم میگم نکنه زده پاره کرده الکی اینجوری  میگه که نکنه من ازش شکایت کنم😑😑😑😑

2740

بنظرم اگ مشکلی ھم.نداشتہ باشی با این چک مردنا حتما خودتو عیب دار میکنی ولکن بابااااااااا خیلی ببخشید کور از بیکاری مرزنگاشو میکنہ تو شدیا

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
انقد میترسمااااا میگم حالا نکنه ماما اسیب زده باشه اخه قشنگ حس کردم زد رو بکارتم

عزیزچرارفتی معاینه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من خودمو چک کردم اینقدم نکشیدم دستم ک جراعت نمیکنم بزنم ب یه ماما نوعشو گفتم گفت ب احتنال خون ریزی و درد زیاد داری میترسم کاش نمیکردم🥺

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ن بابا بکارت ب این آسونی پاره نمیشه ،من شخصا۴شب درگیر بودم تا شد،احتمالا عقب بوده،نور ننداخت؟

قبلی که رفتم یه لحظه نگا کرد نور انداخت شاید یک دقیقه ای تموم شد

اما دیروز نور نبود انقد اونجامو محکم کشیداااا

2706