2410
2553

سلام نازنینا  من رفتم برای معاینه 

ماما انقددد محکم اونجامو گرفته  بود بعد میگفت اصلا معلوم نیست و سرفه بزن و فلان 

بعدش انگار با پمبه و انگشت کشید تو قسمت داخلی واژنم 

بهش گفتم دست زدی رو بکارتم؟

گفت که میخوام کاملا معلوم  بشه 

قشنگ نگا کرد اخرش گفت که سالمه 

حالا اومدیم خونه انقد میترسم میگم نکنه خوده ماما اسیب زده باشه بهم اخه قشنگ احساس کردم دست زد با انگشت به بکارتم یه حس عجیبی بود اروم دست اورد روش 

اننننقد میترسما دچار وسواس  شدم قبلا یبار دیگه ام رفتم چک کردم بکارتمو درحالی که اصلا  رابطه جنسی نداشتم 

دیروزم باز رفتم 

حالا ترس اینو دارم خوده ماما اسیب زده باشه

ن. نترس 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

کم برو چک کن 

بیکاری 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
اون که عمرا ولی چرا باید یه آدم چند وقت یه بار باید خودش رو چک کنه 

سوال جالبیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ول کنید دیگه دائم از، این تاپیکا اه

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706