2737
2734
عنوان

فرداهمه چی تموم میشه

1780 بازدید | 140 پست

ازالان دستام بدنم لرزش خفیف گرفته.فرداتومحضرطلاق نکنه بدتربشم.اونکه عین خیالش نیست.خیانت کرده اولش یه پشیمونی الکی قصدداره ازکشوربره یه بچه داریم داشتم زندگیم رومیکردم یهواخلاقش خیلی عوض شد ازپارسال اختلافاتمون سردیراومدن وقت نزاشتن شروع شد کاروبهونه میکردخودش قسم میخوره خیانت فقط درحدعکس بوده ولی من حس میکنم ازهمون موقع هاشروع شده وشایدم هنوزادامه داره...من بااون همه وابستگی چه کنم؟هشت سال زندگی بایه بچه سه ساله که وابسته پدرشه به شدت...هشت سال یک عمره من نمیتونم خاک توسرمن که فکرمیکردم به یه نفربله گفتی سرسفره عقدتااخرعمرهمونه تااخرعمرهمراهته بخاطرهمین محکم بهش تکیه کردم غافل ازاینکه دیواری که تکیه کردم سسته 

شما خودت خواستی طلاق بگیری؟ ؟؟

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی الان از طلاق گرفتن ناراحتی؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2740

کسی که یکبار خیانت کرده بازم اینکارو میکنه

بهترین کار رو کردی

الان شاید نا احت باشی و اذیت بشی اما بعدها میفهمی که چقدر کارت درست بوده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

عزیزم این حالت طبیعیه ی مدت بعد فراموشت میشه 

فقط یادت باشه اینو 

ب بهترین مرد دنیام تکیه نکن 

سعی کن وابسته هیچ مردی نشی و تکیه گاهت نکنی 

از خودت ی زن قوی قدرتمند بساز که به تنهایی از پس همه چی بر میاد 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم خیانت خیانته، قوی باش خدا بچه ات رو برات نگه داره. به شروع جدید برای خودت بساز و حتماً از نظر شغلی خودت رو مستقل کن. روحیه ات رو بساز و نگه دار بخاطر پسرت و بخاطر خودت قوی باش.... 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .