2737
2734
عنوان

فرداهمه چی تموم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 140 پست
عزیززززم همین پسرمنه 😔وای چقدبیشتر دلم گرفت. توروخدا گناه داره چشمتوروش نبند نزارتنهاباشه گناه داره ...

اتفاقا مثل بچه شما بدغذا ولاغره خیلی هم حساسه هم بازی نداره نه همسایه نه فامیل فقط منمو ومن

اتفاقا مثل بچه شما بدغذا ولاغره خیلی هم حساسه هم بازی نداره نه همسایه نه فامیل فقط منمو ومن

پس میدونی ک چقدر عذاب داره بچه ت هیچی نمیخوره. اینم تنهاس گاهی پدرش میگه ی بچه بیار تاتنها نباشه میگم تو اصلا کمکم نمیکنی چراباید واسه ی بچه دیگه زحمت بکشم آخرشم نتونم تربیتش کنم تو بزنی تودهنم بخاطر بچه خودم. 

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس میدونی ک چقدر عذاب داره بچه ت هیچی نمیخوره. اینم تنهاس گاهی پدرش میگه ی بچه بیار تاتنها نباشه میگ ...

اگه مشکل خاصی ندارین یکی دیگه بیارعزیزم بچت گناه داره.بخدامن غیرازعذاب جدایی این عذابم میده این بچه دیگه هیچ خواهربرادرتنی ای نخواهدداشت 😭😭

2728
اگه مشکل خاصی ندارین یکی دیگه بیارعزیزم بچت گناه داره.بخدامن غیرازعذاب جدایی این عذابم میده این بچه ...

نه مشکل خاصی نداریم اما ی مشکل بزرگ داریم اونم اینکه تفاهم نداریم اصلا .خیلی عصبیم نمیتونم ی بچه دیگه بزرگ کنم. خدا بزرگه انشاله هرچی ب صلاحته قربونت برم آدم یبارتکلیفش روشن بشه بهتره تا هروز بلاتکلیف باشی و منتظر باشی هرلحظه زندگیت ازهم بپاشه .بشین بابچت زندگیتوبکن سعی کن فکرای بد یاگذشته رو حذف کنی .آدم نمیدونه تافرداچی براش پیش میاد سعی کن روحیه تونبازی توخیلی جوونی انشاله ی آینده بهتر درانتظارته ب بچه ت آرامش بده زیاد گریه نکن یکم بهش لبخندبزن باصدای بلند و باشوخی براش حرف بزن باهاش یکم بازی کن. 

بزارهمونجور که اون تورونادیده گرفت توام نبینیشو بگو گور پدرش .بنظرم اگ ی خونه مستقل داشته باشی و بتونی ی خرجی دربیاری و بچه تم پیشت باشه هیچی بهتراز بی شوهری نیست

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄