2733
2734

درد دارررررم😭😭😭

تاپیک قبلم گفتم😭😭😭😭

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

سلام من دخترعمه م اینجور بود بنده تداآمپول های قوی سرطانی هامیزدن تابی افته بچه خون ریری حالت تهوع اصلاانقدر زجرکشید.الانم  دوسال هرچی اقدام کرد باردارنمیشه دیگه چون یکی ازلوله هاشوبراثرحاملگی خارج حرم ازدست داد

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
سلام من دخترعمه م اینجور بود بنده تداآمپول های قوی سرطانی هامیزدن تابی افته بچه خون ریری حالت تهوع ا ...

چی میگی😭😭😭😭😭😭

یعنی چی😭😭😭😭

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حاملگی خارج حرم داری؟

نمیدونم فقط درد دارم😭😭😭

چی میگی😭😭😭😭😭😭 یعنی چی😭😭😭😭

حاملگی خارج رهم داشت بچه سقط نشد هرروشی گرفتن به کار خوب زجرزیادی کشید.بستریش کردن گفت آمپول های قوی بزرگ که برای شیمی درمانی میزنن تزریق کردن تابی افته انقدر خونریزی داشت  استفراغ یکسره.بعدچون سقط نشدبچه دکترگفت باسقط یکی ازلوله هات ازدست میدی لوله چپ ازدست داد الان ۲سال باز اقدام کردباردار نشده تهران هزاردکتررفته۱۵میلبون فقط رحمشوعمل کرده بی فایده س شانس بارداریش کم چون فقط یک لوله داره.

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
سلام من دخترعمه م اینجور بود بنده تداآمپول های قوی سرطانی هامیزدن تابی افته بچه خون ریری حالت تهوع ا ...

ماشالله چقد قشنگ آرومش کردی  

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2740

عزیزم من خودم تجربه بارداری خارج رحم دارم برا من با بیبی چک تو خونریزی مشخص شد اگه استرس داری یه بیبی چک بذار

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

منم خودم به لوله امو از دست دادم الان از نظر شما منم دیگه باردار نمیشم من پیش متخصص میرم و خیلی به بارداریم امیدوار میگه با یه خانوم سالم هیچ فرقی نداری این پستارو میذارین یکی مثل من میخونه اگه یکم ضعیف باشه کلا ناامید میشه 

عزیزم من خودم تجربه بارداری خارج رحم دارم برا من با بیبی چک تو خونریزی مشخص شد اگه استرس داری یه بیب ...

مثبت میشه اگر باردار باشم؟؟

آخه تاحالا تو پریودی همچین درد نداشتم

دیروز خیلی گرمی زعفرون و دارچین و زنجفیل خوردم😭😭

میگم نکنه باردار بودم منه خر نمیدونستم😭

عزیزم من خودم تجربه بارداری خارج رحم دارم برا من با بیبی چک تو خونریزی مشخص شد اگه استرس داری یه بیب ...

یعنی هم پریود شدی هم تستت مثبت شد؟

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
منم خودم به لوله امو از دست دادم الان از نظر شما منم دیگه باردار نمیشم من پیش متخصص میرم و خیلی به ب ...

نه عزیزم اصلا نترسید برای بارداری یه لوله رحمی هم کافیه امیدتون به خدا باشه