2737
2739
عنوان

بارداری خارج رحمی سقط نمیدونم چ کوفتیییییی😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 53 پست
اون میگفت منن اصلا نمیتونستم از جام بلند بشم به هر طرف میخابیدم به دلت بد راه نده انشالله چیزی نیست

بی بی منفی بود

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
بله تو خونریزی تستم مثبت شد که سریع رفتم سونو واژینال

منفی شد برا من

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خودم به لوله امو از دست دادم الان از نظر شما منم دیگه باردار نمیشم من پیش متخصص میرم و خیلی به ب ...

من خودم پارسال خارج رحم باردار شدم بخاطر اسپرم فوق ضعیف شوهرم ولی خب خداروشکر امسال باردار شدم و همه چیز خوبه فقط خدا

🌷
چی میگی😭😭😭😭😭😭 یعنی چی😭😭😭😭

عزيزم خارج از رحم باردار شديد يا خودش دفع ميشه يا دارو تزريق ميشه بهتون و يا در نهايت جراحي ميشه فقط مهمه كه زودتر  تشخيص داده بشه.اصلا جاي نگراني نيست ايشالا كه مشكلي پيش نمياد،اگر سوالي داشتيد اينستاگرام ازم بپرسيد.اونجا فعاليتم بيشتره

https://instagram.com/atefe.taheri_

2731
من خودم پارسال خارج رحم باردار شدم بخاطر اسپرم فوق ضعیف شوهرم ولی خب خداروشکر امسال باردار شدم و همه ...

دقيقا همينطوره و هميشه نميتونه  خطرناك باشه مخصوصا اگه زود تشخيص داده بشه. خوشحال ميشم بتونم كمكي بكنم اينستاگرامم رو داشته باشيد اونجا پرسش و پاسخ بيشتري داريمhttps://instagram.com/atefe.taheri_

منفی شد برا من

خب پس چیزی نبوده الکی به خودت اون همه استرس دادی

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
من خودم پارسال خارج رحم باردار شدم بخاطر اسپرم فوق ضعیف شوهرم ولی خب خداروشکر امسال باردار شدم و همه ...

عزیزم من قبلا با شما صحبت کردم خیلی خوشحالم که باردار شدین الحمدلله،منم این ماه اقدام کردم خواهش میکنم برام دعا کن گلم

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
خب پس چیزی نبوده الکی به خودت اون همه استرس دادی

خیییییییییلی درد داشتم تا حالا تو عادت اینجوری درد نداشتم

2738