2737
2739
عنوان

بارداری خارج رحمی سقط نمیدونم چ کوفتیییییی😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 53 پست
اخه اون متولد۶۰سنش بالاقبل بارداری قرصم زیاد خورده .این شالله شمازودتربچه داربشی دوستم حلال کن.میخای ...

اشکال نداره خانومی نه ممنونم همین که برام دعا کنین به خواسته ام برسم برام کافیه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن یه دکتر بری منم چندسال پیش تو اقدام بودم چند روز عاددتیم عقب افتاد بعد خونریزی شدید کردم وحشت ...

فردا میخواستم برم دکتر دارو بده باز برا اقدامم😭😭

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
بارداری خارج رحمی هفته های پایین معلوم میشه؟؟؟؟ دوستم داشت خونریزی داشت پدرم شدید تو یه طرف پهلو

من فقط زیر دلمه😭😭

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2731
بعد چیشد درد داشتی؟؟ چجوری بود؟؟

درد خیلی شدید زیر شکم لگن و پای راستم'ببخشید دوست ندارم خیلی راجع بهش صحبت کنم تو هم استرس الکی میگیری 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
آخه انقد سخت تاحالا نداشتم تجربشو😭

منم ی بار ی جوری پریود شدم خم بود و فقط داد میزدم بیچاره پدرشوارم از تعجب  و هول نمیدونست چیکار کنه مادرشوهرم و شوهرم منو بردن دکار انکار میخواستن بزام

بعدش دو تا مسکن زدن رو تخت خوب بودم اما موقع برگشت دوباره درد شدید تا چکد روز خوابیدم لامصب درد خفنی بود تستم ندادم نمیدونستم باید تست بدم ولی در کل تموم شد رفت

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
درد خیلی شدید زیر شکم لگن و پای راستم'ببخشید دوست ندارم خیلی راجع بهش صحبت کنم تو هم استرس الکی میگی ...

منم دردم خیلی زیاده مثل درد کیسته

حس میکنم تا واژن و لگنم درد دارم😭

احتمال اینجور که میگی کیست داشتی خونریزی شدیدت تر نیست؟؟زیاد لخته نداری 

ن خونریزیم زیاد نیست

دیروز ک عادت شدم خونریزیم خیلی تیره بود ولی خیلی شدید و لخته اصلا ندارم

اون میگفت منن اصلا نمیتونستم از جام بلند بشم به هر طرف میخابیدم به دلت بد راه نده انشالله چیزی نیست

باشه مرسی