2733
2734
عنوان

بارداری خارج رحمی سقط نمیدونم چ کوفتیییییی😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 53 پست
مثبت میشه اگر باردار باشم؟؟ آخه تاحالا تو پریودی همچین درد نداشتم دیروز خیلی گرمی زعفرون و دارچین ...

اووووووو من فک کردم مطمینی

بابا یکم فورای خوب کن شاید اصلا پریود این دفعه ت خیلی دردناکه

حالا ب قول بین دوستمون ی بی بی چک بزار

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
مثبت میشه اگر باردار باشم؟؟ آخه تاحالا تو پریودی همچین درد نداشتم دیروز خیلی گرمی زعفرون و دارچین ...

وقتی تو اقدامی سریع با دیدن یه لکه خون نرو سراغ گرمی عزیزم،آره اگه باشی مثبت میشه اما من مطمغنم چیزی نیست برا داروهاته اما بازم پیگیر باش 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اصلا نترسید برای بارداری یه لوله رحمی هم کافیه امیدتون به خدا باشه

ممنون عزیزدلم توکل به خدا اون بخواد همه چی میشه 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

من خیلی هارو شنیدم بایه لوله هم باردارشدن اصلا اسنرس بیجا ونگرانی نداشته باشید هرچی خیره براتون انشاالله پیش میاد برامنم خیلی دعاکنیدالان که حامله شدم تازه فهمیدم شوهرم خیانت کاره دارم زجرکش میشم کاش حامله نبودم

🤔
2731
منم خودم به لوله امو از دست دادم الان از نظر شما منم دیگه باردار نمیشم من پیش متخصص میرم و خیلی به ب ...

اخه اون متولد۶۰سنش بالاقبل بارداری قرصم زیاد خورده .این شالله شمازودتربچه داربشی دوستم حلال کن.میخای واست سرکتاب بگیریم به نیت حاملگی

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
یعنی هم پریود شدی هم تستت مثبت شد؟

بله تو خونریزی تستم مثبت شد که سریع رفتم سونو واژینال

2738
وقتی تو اقدامی سریع با دیدن یه لکه خون نرو سراغ گرمی عزیزم،آره اگه باشی مثبت میشه اما من مطمغنم چیزی ...

لکه خون نبود

عادت شدم

حتی ایندفعه از قبلش دلدرد و کمر درد عادت داشتم چیزی ک اصلا ندارم

ممکنه کیست باشه؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

سعی کن یه دکتر بری منم چندسال پیش تو اقدام بودم چند روز عاددتیم عقب افتاد بعد خونریزی شدید کردم وحشتناک لخته های سیاه بزرگ مرتب ازم دفع میشد و درد شدید داشتم فقط خوابیده بودم درد انگار از داخل رحم بود تا پایین بعد ازچندروز خوب شدم نترس ولی برای اطمینان یه دکتر برو

بله تو خونریزی تستم مثبت شد که سریع رفتم سونو واژینال

بعد چیشد

درد داشتی؟؟

چجوری بود؟؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
باباتو پریودت سخت بوده خارج رحمی کجا بوداخه منم یکی دوباراینجورشده بودم

آخه انقد سخت تاحالا نداشتم تجربشو😭