2733
2734
عنوان

امشب زنعموی سابقم رو دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 95 پست
😂😂قانون نانوشته هست😂😂

عا ساچ واو😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج کرد دوباره؟

ن هیچ کدوم ازدواج نکردن 

ولی عموی من بعد طلاق دیوونه شده بود حق داشت 

زنش مثل یه مرد بود .خیلی قدرتمنده ب هیچ کس وابسته نیس کارمندم هست 

خوشگله خیلی چشماش سبزه ولی امشب انگار اونم سبز تر بود😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2742
ن هیچ کدوم ازدواج نکردن  ولی عموی من بعد طلاق دیوونه شده بود حق داشت  زنش مثل یه مرد بود ...

بچه هم داشتن

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
ن هیچ کدوم ازدواج نکردن  ولی عموی من بعد طلاق دیوونه شده بود حق داشت  زنش مثل یه مرد بود ...

بیچاره

حیف شد

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
منم زن عموی سابقمو دیدم خیلی خوشکلتر شده بود باچه ذوقی گفتم زن عمو خوبی اونم گفت دیگه زن عموت نیستم ...

منم همیشه ب این میگم زنعمو امشبم گفتم .نمیتونم نگم ولی اونم هیچی نمیگه 

بعد از طلاقش برا عروسیم عموم نزاشت دعوتش کنم 

ولی برا بعد زایمانم دعوتش کردم 

اونم اومد 

ولی عموم نیومد 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
بچه هم داشتن

دوتا دختر 

2740
من هر زن مطلقه رو دیدم خوشکل شده.به غیراز یکی اونم بد عذابش دادن 

چکارش کردن مگه؟

دخترا پیش مادرشون

آره حضانتشونو گرفت 

مهرشم بخشید ک هیچ یه پولیم ب عموم داد 

خب چرا همون دوسش نداشت که بخاطرش ترک کنه؟ 

عموم اصلا حاضر ب ترک نشد .گفت امام زمان هم بیاد بگه ترک کن نمیکنم 

اشتباه کرد زنش واقعا زن بود 

خیلی با مرام و معرفت بود 

فک کن من زایمان کردم اومد احوالپرسیم دوبار کادو آورد 

هر کس تو فامیل ضامن برا وام میخواست این بود هرکس پول قرض میخواست بود .خرج خونه رو هم خودش میداد ولی نتونست دیگه تحمل کنه

چکارش کردن مگه؟

دختر خاله ی شوهرم بود خیلی با شوهرش  دعوا داشت یعنی از چشم شوهرش به کل افتاده بود بعد این شوهرش بردتش خونه ی باباش تا طلاقش بده دوماه خونه ی باباس بود بعد معلوم شد حامله ست بعد پدرشوهرش میاد دنبالش ولی شوهرش کاری بهش نداره شوهره برا خودش یه زن ۴۰ ساله رو صیغه کرده بود.بعد نقشه کشیده بودن.بعد این دختره که اسمش زهراست مثلا بچه شو دنیا میاره تا ده روز خونه ی مادرش میمونه بعد شوهرش میگه زهرا بچه رو وردا  بریم خونه ی خودمون زهرام بچه رو میپوشونه و بغلش میکنه که نزدیک خونشون میشن شوهرش میگه زهرا بچه رو بده من تو برو درو باز کن تا بچه رو بهش میده شوهره فرار میکنه که همون نزدیک خونه یه ماشین وایساده که یه زنم توشه سوار ماشین میشه فرار میکنه اون زنه که تو ماشینه همونه که صیغش کرده و با اون نقشه دزدیدن بچه رو کشیدن.اون زهرای بیچاره اون روز صد دفعه بیهوش میاد و بیهوش میشه و خواهرشوهراش میزننش ویگن تقصیر تو بوده داداشم اینجوری شده یه زن که تازه زایمان کرده رو هر بلای سرش میارن. عاشق بچش بود فقط ده روز بچش تو بغلش بود و ازش دزدیدن و اونم پدرمادرش برش میگردونن خونه و اون شوهرش طلاقش میده و دیگه بچشو نمیبینه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
2706