2737
2739
عنوان

امشب زنعموی سابقم رو دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 95 پست
ببین به نظر من اگر لیزر کنی بهتره  با این پماد رنگ داته هات تخریب میشه و بعدا ممکنه رنگ اصلیت ...

ببین مثلا از این پماد بزنم و سفید شم بعد هفته ای دوباره بزنم ک رنگ اصلی پوستم برنگرده میشه؟؟؟

اخه یه نفر هست الان ده ساله ک از این پماد زده و هنوز سفیده

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
ببین مثلا از این پماد بزنم و سفید شم بعد هفته ای دوباره بزنم ک رنگ اصلی پوستم برنگرده میشه؟؟؟ اخه ی ...

احتمال برگشتش هست مال یکی برمیگرده مال یکی برنمیگرده 

من ک خودم یکم برص دارم دکتر نزاشت بزنم 

ولی اگر برگرده لکه لکه و زشت میشه 

و دوباره باید پماد بزنی ک اون لکه ها ک قهوه ایه برن 

اگر زدی و سفید شد دیگه لازم نیس بزنی تا اگر برگشت اون موقع بزن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال برگشتش هست مال یکی برمیگرده مال یکی برنمیگرده  من ک خودم یکم برص دارم دکتر نزاشت بزنم&n ...

برگشتن دوباره بزنم میرن دیگه؟ خب خوبه اینجوری ک برن حالا برگردن و پماد هم بزنم نرن خیلی زشت میشه

برگشتن دوباره بزنم میرن دیگه؟ خب خوبه اینجوری ک برن حالا برگردن و پماد هم بزنم نرن خیلی زشت میشه

اره دوباره بزنی میرن 

ولی باز با یه دکتر پوست مشورت کن 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
اره دوباره بزنی میرن  ولی باز با یه دکتر پوست مشورت کن

باشه گلم...ممنون بابت راهنماییت خیلی بهم کمک کردی♥️🌹

باشه گلم...ممنون بابت راهنماییت خیلی بهم کمک کردی♥️🌹

خواهش میکنم🌼