2733
2739
عنوان

یعنی از دکتر هلاکویی انتظار نداشتم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4439 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من دارم تو یوتوب ویدیوهاشو گوش میدم الان تو این ویدیو... دقیقه ی ۵:۵۳ میگه که خوداررضاییی ب ...

مشکل اینکه جناب دکتر میگن یک بار دوبار تو هفته ایرادی نداره

اما خوب کسی که اینکارو میکنه اصلا دست خودش نیست که تعدادشو کنترل کنه به مرور از دستش در میره

به همین دلیله که نباشه بهتره

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2731
بی عقلایی مثه شما بلایی سر جامعه مریض ایران آوردن که دکتر هولاکویی که هیچ یه کشور روانشناس لازم داری ...

من بار قبلم گفتم تشریفت از تاپیک من ببر دوست عزیز✋

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
خب به تو چه اخه؟ بالغ جان طرفدارش نیستم از حرفای غیرعلمی بدون منبع علمی بیزارم

تو! نه شما ... !

وقتی با احترام با شما صحبت میشه مجبورید با احترام جواب بدید اولین قانون معاشرت اجتماعی ! 

حرفهای علمی منبعش یا ضد علمی ربطی به منبر یا شوت بودن یا تعیین حد و اندازه ی کسی نداره 

شما می تونید مخالف باشید و حتی متنفر

ولی مجبورید با کلمات درست بحث کنید ! 

ایشون نه حرفی از دین زد نه از منبر گفت دکتر ارولوژی ! 

بحثتون رو در این راستا ادامه بدید ! 

متنفر بودن شما از یک بحث نباید باعث متنفر شدن بقیه از کلمات زننده ی شما بشه . !

2740

مطمئنن خیلی ها این تجربه داشتن، خیلی بد واقعا ربطی هم به اعتقادات خودم نداره، هرکس تجربشو داشته باشه میدونه هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی میتونه صدنه بزنه

پس لطفا نگید که این کار ضرری نداره حتی اگه کم باشه 

ببین من دارم تو یوتوب ویدیوهاشو گوش میدم الان تو این ویدیو... دقیقه ی ۵:۵۳ میگه که خوداررضاییی ب ...

حرفتون صحیح 👍✌

دوما اون نوجوون یا حتی جوونی ک اینکارو بکنه بهش اعتیاد پیدا میکنه وای نمیسته هفته اش تکمیل بشه و در نتیجه ضرر به خودش میزنه الان از  اونایی ک این کار انجام میدن بپرسی هفته هفت روزشو ....

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
ولی واقعا این بدن از کجا میفهمه که خ ا هس یا با کسی...اومدیم اون نفر هم کارای خ ا رو واس طرف کرد..بد ...

بدنت خودت ناز کنی با کس دیگه نازت کنه فرق نداره؟

اکثر کسایی که این کار انجام میدن فیلم میبنن چرا؟

تا تصورش کنن

این تصور رابطه دو نفره به مغز اسیب میزنه

چون مثلا داری مغزت گول میزنی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
خوبیش اینه ک خیلییی به علم و روانشناسی هم علاقمنده😐

ما اعتقاد رو در عمل ارزیابی میکنیم ...

تو! نه شما ... ! وقتی با احترام با شما صحبت میشه مجبورید با احترام جواب بدید اولین قانون معاشرت اجت ...

تو در حدی نیستی که قانون تعیین کنی  این مسئله هم از لحاظ علمی ثابت شده تشریف ببر مطالعه کن یاد بگیر ولی تو کتابای عهدعتیق نیست البته اونجا دنبالش نگرد

تو! نه شما ... ! وقتی با احترام با شما صحبت میشه مجبورید با احترام جواب بدید اولین قانون معاشرت اجت ...

کاش همه شعور  امثال شما رو داشتن

2706