2733
2734
عنوان

یعنی از دکتر هلاکویی انتظار نداشتم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4434 بازدید | 118 پست

نباید از کسی بت ساخت. نباید همه حرفای یک نفر رو کامل و بدون چون و چرا پذیرفت

بارها و بارها پیش اومده که علم بعد از مدتی خودش رو نقض کنه!!!

لطفا اینقدر تعصب نداشته باشید

روانشناس ها درسی که میخونن متفاوت نیست اما میبینید که بعضیاشون حتی نظراتشون با هم فرق داره

اونوقت شما بخاطر یکیشون میفتید به جون هم و به همدیگه توهین میکنید

به قول معروف، بعضیا هنوز به الفبای گفتگو مسلط نیستن

نباید از کسی بت ساخت. نباید همه حرفای یک نفر رو کامل و بدون چون و چرا پذیرفت بارها و بارها پیش اومد ...

منم نظرم همینه

خصوصا این علم ها تجربیه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدنت خودت ناز کنی با کس دیگه نازت کنه فرق نداره؟ اکثر کسایی که این کار انجام میدن فیلم میبنن چرا؟ ...

چرا ناز کردن که فرق داره..شایدم چون با خ ا مغز و فکر وخیال بیشتر درگیر میشه واس همونه..نمیدونم

اصولا هیچ‌عملی بدون‌حکمت در اسلام‌ حرام و مضر اعلام نمیشه، ضررهای خودارضایی هم  از نظر علمی اثبات شده

مثلاً در مقاله ‏ای که در سال 2009 به چاپ رسیده، اشاره شده  که خودارضایی سبب مشکلات پروستات می‏شه و در مقاله دیگه ای  افزایش افسردگی در اثر خودارضایی رو بررسی و اثبات کرده بود که حتی نمودارهاش رو هم کشیده بود که هر چه تعداد دفعات خودارضایی بیشتر می‏شه، میزان افسردگی هم بیشتر می‏شه . در مقاله دیگه ای عنوان شده که خودارضایی یکی از عاملهای ریسک برای سرطان سینه در خانم هاست. کاهش کیفیت اسپرم در مردان، در مقاله دیگه ای عملکرد نامناسب پروستات رو ثابت کردن، تو یه مقاله دیگه مکانیسم های دفاع روانی زودرس رو گزارش کردن. عکس العمل نامناسب فشار خون در اثر خودارضایی رو به اثبات رسوندن و در حدود 20 مقاله هست که خواستم اینجا به دوستان سرنخ و سرتیتر بدم

برین دنبالش میتونین کامل ببینین و بخونین 

اما خب متاسفانه بعضی مکاتب غربی یا بعضا کارشناسای دوزاری تو شبکه های زرد‌ماهواره ای که هدف شون دراصل نابودی خانواده و گسترش انحطاطهای اخلاقی و پرورش نسلی معیوب و بدبخت هست ، بابه کاربردن عناوین قلنبه سلنبه جعلی این کارو تبلیغ میکنن که خب اونام باتوجه به سابقه شون اگر غیراین باشن باید تعجب‌کرد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
بی عقلایی مثه شما بلایی سر جامعه مریض ایران آوردن که دکتر هولاکویی که هیچ یه کشور روانشناس لازم داری ...

وای چرا کوچه علی چپ میگیری😐ما حرفی از دین زدیم‌؟داریم‌میگیم هر چیزی ییادش بده بدنووبه فنا میده تو فاز مسیح علین   اد برداشتی دیگ اینجوزی نیا بپر ب ما که!😑

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   
چرا ناز کردن که فرق داره..شایدم چون با خ ا مغز و فکر وخیال بیشتر درگیر میشه واس همونه..نمیدونم

خب این چیزی فراتر از ناز کردنه😁

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
بی عقلایی مثه شما بلایی سر جامعه مریض ایران آوردن که دکتر هولاکویی که هیچ یه کشور روانشناس لازم داری ...

بلاهایی ک سر جامعه میاد بخاطر بی عقلا نیس بخاطر متعصباست ک نمیتونن بخاطر تعصبشون  بدون توهین بقیه رو قانع کنن فرقی نداره تعصب ب چی یا کی باشه

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

عزیزم من اون فیلمو دیدم چ برداشتیه ک شما کردی نمیدکنم این اقا گفتش ک من این کارو کردم ب خاطر همین ضعف جسمی پیدا کردم تمرکزمو از دست دادم ایشون گفتش این قضایا ربطی ب خود ارضایی نداره چطور بعضی از خانوما تو دوران اول زندگی میگن روزی دوبارم داشتیم من حتی تو یه تایپکی خوندم خانومه میگفت روزی دوبار داریم ن شوهرشون هیچ نریضی گرفته بود ن چیزی ایشون گفت اینارو بهم ربط نده ربطی نداره اینجور اگر بود الا همه متهلا ک نبایدهیج کاری میکردن بعدشم ایشون گفتش ک این عمل از نظر علمی هیج اسیبی نداره ک کانلا درسته این یه عنل فزیولوژیکه و عین رابطه اس گفت ممکنه بعدا لذت نبری از رابطه چون خیال پردازی میکنی ولی نداشتن تمرکز ربطی نداره بعدشم گفتن ک این کار میتونه کمک کنه ب این ک فکرت ازاد بشه دقیقانم اینجوریه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738
نباید از کسی بت ساخت. نباید همه حرفای یک نفر رو کامل و بدون چون و چرا پذیرفت بارها و بارها پیش اومد ...

دقیقت دعوا دارن تعصب الکی 😐خودشونو میخوان روشنفکر نشون بدن ماهارو قدیمی ما از چی میگیم اونا چی جواب میدن

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   
تو در حدی نیستی که قانون تعیین کنی  این مسئله هم از لحاظ علمی ثابت شده تشریف ببر مطالعه کن یاد ...

دنبال اثبات خوب بودنشی نمیخواد که نظرتو تو ذهن چهارتا دیگه بکنی کاربر محترم این شده ک کشورمون مریض شده وگرنه علم هنوز پای اثبات خیلی چیزا مونده میتونی تو همون یوتیوب سرچ کنی ببینی که هنوز علم بشر اونقدر قد نمیده 🙏🌺🌺🌺

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
عزیزم من اون فیلمو دیدم چ برداشتیه ک شما کردی نمیدکنم این اقا گفتش ک من این کارو کردم ب خاطر همین ضع ...

منم جز این نگفتم

من فقط میدونم از هیچ کس،هییچ چیز بعید نیست😁

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اصولا هیچ‌عملی بدون‌حکمت در اسلام‌ حرام و مضر اعلام نمیشه، ضررهای خودارضایی هم  از نظر علمی اثب ...

🌺🌺🌺🌺🌺🌺👍👍👍

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

من دیگه تاپیک ببندم چون خیلیا متاسفانه هنوز به شعور تبادل نظر نرسیدن و باید به روش خودشون برخورد کرد

ممنون از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و نظرشون محترمانه بیان کردن