2737
2739
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12278 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای من پشت طر هم میاوردم که الان تیمارستان بودم

من ۳ تا پشت هم دارم عالیه عالی

همش باهم بازی میکنن سرگرمن

فقط چون شیر میدم وقت کم‌میارم واسه کارام وگرنه اینکه حسادت کنن یا بهم بریزن و اینا نداره

دیگه از شیر‌که بگیرم کاری به کار من ندارن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
واقعا این معلما چی میخوان با این کاردستیا؟    

نمیدونم والا... کلی خرج کن و وقت بذار اخر سر بره اشغالی.... حالا اگه مدرسه میرفتن یه چیزی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
بابای من ماهه تو حیوونی احتمالا ب تو رفتم😂😂😂😂😂🤣😂😂

🤣🤣🤣حیون اون عمه های عنچوچکتن

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

باز توبهتری من کوچیکه یه ساله پسرم امسال اولی بود دیوم آنلاین نمیداره دخترم امسال کلا ثبت نام نکردم سال بعد دوسالشه بیشتر کنار میادپسرمم عین دخترت پرخاشگر عصبی شده کلا ازاین رو به اون رو شده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ببخشیدخنده ام گرفت،لحنت خیلی بامزه بود😂

دیگه انقدر اذیتم کردن کوچیکه دوماهشه هى گریه میکرد بزرگه هم ۳سالشه ىکى چسبیده بود به سینه ام ىکى به پام دوتایی نق میزدن دلم نیومد دعواشون کنم خودمو زدم.بزرگه ترسید رفت خوابید 😂

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
بچه که نیست بشین درست باهاش صحبت کن ببین از چی ناراحته بگو دو روز دیگه نی نی هم باید بیاد پیش تو بخو ...

والا خیلی باهاش حرف میزنم محبت میکنم....ولی یه وقتایی خوبه یه وقتایی بداخلاقی میکنه و منم نمیتونم صبوری کنم داد میزنم سرش بدتر میشه اوضاع و اخلاقش