2737
2739
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12278 بازدید | 307 پست
عزیزم‌فاصله‌سنیشون‌۹ساله‌گلم‌کم‌نیست‌که‌چرااتفاقابرخودش‌هی‌میگفت‌یه‌بچه‌بیاریم‌ولی‌من‌اعصابشونداشتم‌ ...

منظورم زیاد بود😁😁

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
اصلا ربطی نداره بچه دیذم اختلاف سنی کم ک بازم حسودی کرده 

عزیزم بچه زیر سه سال اصلا حسادت رو نمیتونه درک کنه حالا شما میخوای بگی علم‌ و تجربه اشتباه میکنن دیگه بحثش جداست

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزارنفرو توسایت دیدم نالیدن بعد یکی که میاد میکه نمیخام دومیو یا شوهرم نمیخاد میان به به. چه چه میکن ...

آره والا

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2731
والا دیدم 

اگه هم باشه به شدتی که بچه بزرگ‌داره نیست 

بزرگ‌بلشه دردسرش خیلی زیاده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

منم دوسال پیش که پسرم بدنیا اومد دختر طفلکیم تازع داشت میرفت کلاس اول بقول شما افسار زندگیم از دستم دررفت پسرم کولیک داشت رفلاکس و آلرژی شدید از اونورم یه بچه کلاس اولی که باید پا به پاش درس بخونم خیلی سختتتتت بود خیلی عصرا کولیک پسرم شروع میشد یه بند جیغ میزد من وسط جیغای اون به دخترم دیکته میگفتم طفلک دخترم دلم براش میسوزه

ولی همش بخودم میگفتم سال بعد اینموقع همه چی بهتر میشه اینطوری خودمو آروم میکردم 

شکر خدا الان که دوسالشه با هم کنار اومدن اوضاع خیلی بهتر شده هر چند این کرونا بچه هارو پرخاشگر و بی حوصله کرده

میخوام بگم که میگذره عزیزم بخودت سخت نگیر از خودت توقع زیاد نداشته باش دخترتم کوچیک نیست تا حد زیادی از پس خودش برمیاد 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2740