2737
2734
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12297 بازدید | 307 پست
منم خنده هاشونو میشنوم خستگیم در میره ولی حجم کارارو میببنم خستگبم برمیگرده😅

😂😂😂😂😂😂🤣🤣😂

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگی اشتباه شما چی بوده

من چون افسردگی گرفته بودم حوصله بزرگه رو نداشتم و خیلییی دعواش کردم و الان دارم نتیجشو میبینم. چون خیلی میومد داداششو بغل کنه یا داد میزد که بیدار شه منم حسابشو میرسیدم ولی الان مثل چی پشیمونم باید فقط محبت میکردم هیچی مثل صبر و مهربونی برای بچه نیست جون میگیرن بخدا. 

2731
دقیقا شرایط سنی بچه هات مثل بچه های منه.با این تفاوت ک بچه ی دوم من دوقلو هستن.

وای خیلی سخته

منم شانس اوردم دو قلو نشد🤪

هم زمان با بارداریه من 2تا از دخترای فامیل و زن داداشم هم باردار بودن و همشون دوقلو اوردن😁

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
تو کلیپ ها معلمهاشون درس میدن یعنی؟ یا یه کلیپ اماده دانلود شده میفرستن؟

نه کلیپ با صدای معلمشون 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2740
ا منم اتاق دخترمو کلی با ذوق چیدم...خونه قبلیمون کوچیک بود اتاق نداشت اومدیم اینجا کل وسیله هاشو جد ...

شما باز مادرشی ناراحت میشی از دستش میتونی یه اخم بکنی،من اخم میکنم صدتا پدر مادر پیدا میکنه،عادتش بده بزار بخوابه منم برا بچه خودم همین کارو میکنم

احساس میکنم خانواده شوهرت دوست دارن این اتفاق بیفته 

من قبلا جدا شدم بچه نداشتم خداروشکر ولی الان اگه هرکی هم هرکاری بکنه بخاطر بچم نمیتونم جدا بشم،دوست ندارم زندگیم خراب شه ولی با کاراشون نمیدونم نا خواسته دارن اینکارو میکنند یا عمدی ک منو اذیت کنند

من قبلا جدا شدم بچه نداشتم خداروشکر ولی الان اگه هرکی هم هرکاری بکنه بخاطر بچم نمیتونم جدا بشم،دوست ...

دیکه نمیدونن بچه ی خودشون اول اذیت میشه ،هی شکست بخوره تو زندگی

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
چطوری هم عقیده ای؟؟😎🎊

هزارنفرو توسایت دیدم نالیدن بعد یکی که میاد میکه نمیخام دومیو یا شوهرم نمیخاد میان به به. چه چه میکنن

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
اونا براشون نظافت خونه و نظم مهم نیست میزارن خونه شون ریخت و‌پاش باشه بچه توش راحت باشه امثال من نه ...

نه اتفاقا هم به خودشون میرسن هم خونشون مثل دسته گل . انقدم قشنگ بچه رو نگه میدارن من ارزومه مثل اونا بشم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
دقیقا منم اوایل انقد سخت می‌گرفتم که هم بچه هام افسرده شده بودن هم خودم ازشدت کار خونه و وسواس و حرص ...

اخه اونایی که من دیدم هم به خونه میرسن خیلی زیاد هم به خودشون و تیپ هم به بچه 

ولی بچه رو خیلی بغلی نمیکنن و زیاد دورش نمیچرخن 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
وای خوش به حال صبرت....کاش میشد منم اینجوری از بچه داری لذت ببرم😒😒😒😒

نه منم لذت نمیبرم اما خوب وقتی یه چیزی میخوای دیگه باید فکراشو بکنی چیکار کنی کمتر اذییت بشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706