2752
2734
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12306 بازدید | 307 پست
ولی جدا کردن جای شوهر اشتباهه،به نظرم همگی با هم رو زمین بخوابین یه مدت بهتره.

اخه شوهر تو اون شرایط با دوتا بجه  تو اتاق کاری هم میتونه بکنه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درکت میکنم منم مثل شما بودم باورت میشه دختر دومم ۵سالشه تازه اتاق خوابش رو جدا کردم و راحت شدم؟تا حا ...

من چی بگم که اول الان 5سالو نیمشه دوسالگی از شیر گرفتم 1ماه بعدش جاشو جداکردم توی اتاق خودش میخابید راحت 2سالو 4ماهه بود با فرستادم مهد بین میرفت سر کلاس پیش دبستانیها مینشست انقدر که مشتاق بود 3ساله بود خودش دسشویی میرفت و خودشو میشست. 

3سال و 1ماهش بود دومی دنیا اومد

پدرمو در اورده بزرگه

دیگه سرجاش نمیخابه دسشویی میره میگه منو بشور غذا هنوز باید بذارم دهنش

بعد از به دنیا اومدن دومی مهد هم به زور میرفت

همه کارایی که قبلا میکرد دیگه نمیکنه😭😭😭

منم شهر غریب خیلی سخته

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
نه بابا دولتی چیه درس نمیدن که‌..دختر من دولتیه کل بار آموزش روی دوش خودمونه معلم فقط طلبکاره که تکا ...

دختر من کلاس اول دولتیه ، فقط کلیپ میفرستن و درس می‌پرسن ،دیکته تصویری بعد از هر نشانه ،اصلا تصویری درس نمیدن 

ولی خودم خیلی باهاش کار میکنم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منه بدبخت منه خاک ب سر چی بگم که سومی باردارم ۶هفتمه  بچه بزرگم ۴سالشه کوچیکه ۲ساله ۹ماهشه&nbs ...

تو از الان باید خودتو بزنی 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
منم با نظر شما موافقم .ولی بچه ها خیلی تنهان .دخترم همیشه میگه من کسیو ندارم . یا با کی بازی کنم&nbs ...

خب گیریم براش خواهر یا برادر بیاری

با نوزاد میتونه بازی کنه اخه؟؟؟ 😐😐

اون که همش خوابه😐

بعدشم که تا اون بزرگ بشه تا بتونه بازی کنه، دیگه دخترت بازی هایی رو که اون بتونه انجام بده رو دوست نداره

و اونم نمیتونه بازی هایی که دخترت دوست داره رو بازی کنه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
منم دست تنهای تنها 😐

خیلی سختهههههه

الان اولی 5سالو نیم و دومی 2سالو نیمه

ولی گاهی که باهم بازی میکنن انقدر کیف میکنم

خستگی از تنم میره میگم شکر خدا که دوتا هستن همو دارن🙏😍

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2706