2733
2734
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12278 بازدید | 307 پست

پنج ماهه دخترم تو اتاقش نرفته دیگه...زیر تخمون مچاله یه جای کوچیک میخوابه...یه هیچ صراطی مستقیم نمیشه بره اتاقش....خیلی کم آوردم دیگا...به خدا میدونستم دوتاانقدر سخته دومی رونمیاوردم دیگه...انقدر همه گفتن پشیمون میشی بعدا آوردن...دخترم انقدر حرفگوش کن و خانوم بود اخلاقش ۳۶۰ درجه تغییر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باز تو شرایطت بهتره من نینیم ۸ماهشه پسرم ۷ ساله کلاس اولی غریبم هیشکی کمکم نیس جز شوهرم بین زمین ...

دقیقاً مثل من.... بچه هام همین سنن..... منم تک و تنها و غریبم... خودمم و خودم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
درکت میکنم منم مثل شما بودم باورت میشه دختر دومم ۵سالشه تازه اتاق خوابش رو جدا کردم و راحت شدم؟تا حا ...

خسته شدم دیگه با جایزه بادعوا با هیچی نمیره تو اتاقش میتریم قوز دربیاره مچاله میشه میخوابه

یه کم برا کارات برنامه ریزی کن وغذا زیاد بزار نخوای نهار درست کنی برا بزرگه وقتی تو کارا کمکت میکنه برنامه تشویقی بزار برا من یکی ۱۶ یکی ۷ سالشه وقت کم میارم بچه کوچیک همینه میتونی شیر کمکی بگیره درست کنی شبا بهش بدی در کنار شیر خودت البته به دکتر بگو بعد 

مامان الهه کوچولو 
2740
دقیقاً مثل من.... بچه هام همین سنن..... منم تک و تنها و غریبم... خودمم و خودم

خواهرمم غریبه پسر بزگش کلاس چهارم دومی پسرش دوم یه دختر ۲۰ روزه هم داره قربونش بشم دست تنهاست میگه مغزم هنگه بچه درس بده بعد کار بکن لباس شوییشم چند روزه کلا خراب شده

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
خسته شدم دیگه با جایزه بادعوا با هیچی نمیره تو اتاقش میتریم قوز دربیاره مچاله میشه میخوابه

خب یه جای بهتر توی اتاقتون براش رخت خواب پهن کن. اشکالی نداره بزار پیشتون باشه. شاید کمبودتو اینجوری جبران میکنه طول روز خودت و شوهرت دوسه بار بغلش کنید سیراب میشه میره اتاق خودش چند روز دیگه 

بچه که نیست بشین درست باهاش صحبت کن ببین از چی ناراحته بگو دو روز دیگه نی نی هم باید بیاد پیش تو بخوابه و یکم بهش مسئولیت بده بهش محبت کن بگو تو دختر بزرگ منی من امیدم به توعه و ......باهاش دوست باش ازش بخواه بهت کمک کنه

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊