2733
2739
عنوان

شوهرم با همکارش ک خانومه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ماه میشه ماه سوم دیروز کیت دو تا خط کمرنگ بود امروز دو تاش پر رنگ ‌شد خدا کنه که بشم 

خب نگرانى نداره كه من ٧ماه نشدم وقتى اصلا انتظارش نداشتم ديدم باردارم البته آخرين اقداممون يك شب در ميان بود قبل تخمك گذارى تا بعدش نزديك ١٠شب اينا

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
خب نگرانى نداره كه من ٧ماه نشدم وقتى اصلا انتظارش نداشتم ديدم باردارم البته آخرين اقداممون يك شب در ...

یعنی از قبل تخمک گذاری تا ده روز بعدش یک شب در میون?اخه دکتر من میگفت نباید48ساعت بشه

، مبارکه عزیزم 

2728
یعنی از قبل تخمک گذاری تا ده روز بعدش یک شب در میون?اخه دکتر من میگفت نباید48ساعت بشه ، مبارکه عزیز ...

اره من دكترم نرفتم ماهاى قبل هروقت دوست داشتم اقدام داشتيم ولى يبار يكى از همكارام سركار بهم گفت يك شب در ميان داشته باش جواب ميده منم دقيقا اين مارو كردم ماه بعدش باردار شدم

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
اره من دكترم نرفتم ماهاى قبل هروقت دوست داشتم اقدام داشتيم ولى يبار يكى از همكارام سركار بهم گفت يك ...

چ خووب من دو ماه پیش عشقی اقدام داشتم نشد رفتم دکتر گفت یه شب درمیون اما گوش نکردم کیت زدم با کیت پیش رفتم کلا 4بار اقدام داشتم اما نشد این ماه از روز 6م سیکلم اقدام داشتم تا امشب ک میشه دهم سیکلم ک باز اقدام داشتم هر شب، فقط 8سیکل نداشتم، یعنی از الان یک شب در میون باشه پس

چ خووب من دو ماه پیش عشقی اقدام داشتم نشد رفتم دکتر گفت یه شب درمیون اما گوش نکردم کیت زدم با کیت پی ...

من كيت هم نميزدم همين ك پريودم تموم شد ٢روز بعدش شروع شد تا ١٠روز اينا 

زيادم بهش فكر نكن استرس هم نداشته باش انشاالله نى نى هم مياد عزيزم و اينكه حتما پريودات تاريخ بزن

من كيت هم نميزدم همين ك پريودم تموم شد ٢روز بعدش شروع شد تا ١٠روز اينا  زيادم بهش فكر نكن استر ...

مرسی از راهنمایی هات عزیزم خیلی لطف کردی 😘😘😍😍🌷🌷🌷🌷🌷

2738

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕

حق داشتی/

ولی ب روش نیار و محبتتو بش بیشتر کن/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
اصلا یه جوری شدم میدونم اهل خیانت نیست وقتی تلفن رو قطع کرد گفت فکر کنم کرونا گرفته نمیاد همیشه هم م ...

چون باهم صمیمی هستن احتمالاعادت کرده اینطوری حرف بزنه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706