2737
2734
عنوان

شوهرم با همکارش ک خانومه...

2362 بازدید | 114 پست

خونه داشتیم قلیون میکشیدیم همکارش بهش زنگ زد خانومه ازین خانومایی ک سرتاپاشون عملی و با عشوه حرف میزنن تازه چندماهه همکارشدن زنگ زد کار اداری داشت شوهرم خیلی راحت باش حرف میزد گفت سلام حالتون چطوری کجایی نیستی چند روزه اداره اونم گفت مریض بودم بعد صدای قلیون روشنید گفت إ قلیون میکشی همسرم خندید گفت اره جات خالی باخانومم داریم میکشیم جات خالیه،بعد گفت انشاله بهترمیشی میای اداره میبینمت، من ب رو خودم نیاوردم اما ناراحت شدم بنظرتون ناراحتیم بچه گونه بوده?زیادی حساسم یعنی?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره حق داری ناراحت شی اصلا چه دلیلی داشت زنگ بزنه به گوشی شوهرت

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2738
حق داشتی ناراحت بشی. مواظب زندگیت باش

اصلا یه جوری شدم میدونم اهل خیانت نیست وقتی تلفن رو قطع کرد گفت فکر کنم کرونا گرفته نمیاد همیشه هم ماسک میزنه حتما از دوست پسرش گرفته، من اصلا هیچی نگفتم

من نمیدونم چرا همکارا انقدر با هم زرتی صمیمی میشن. من میرم سرکار همه همکارام با هم صمیمی ان. با اسم کوچیک همو صدا میکنن. من گفتم لطفا منو به فامیلی صدا کنین و همش تو محل کارم ساکتم قیافشون یه وری میکنن. دیوونه شدن ملت‌.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706