2737
2739
عنوان

شوهرم با همکارش ک خانومه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2366 بازدید | 114 پست
اخه چکار میتونم بکنم

بهش بفهمون خوشت نمیاد با همکار خانمش گرم صحبت کنه....چون بی توجهی تو ببخشید فکر میکنه تو این فازا نیستی...

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
منم بودم ناراحت میشدم ولی نشون نده که حساس شدی فقط تو حرفات غیر مستقیم بهش بفهمون که خوشت نمیاد

اره اینطوری فکر کنم بهتره، یه بار بهش گفتم اگه چیزی ازت ببینم اول آبروتو تو کل فامیلت میبرم بعد جدا میشم چون هیچی تو این زندگی برات کم نزاشتم اونم گفت من هیچوقت زندگیمو خراب نمیکنم، ولی موندم چرا میبینن طرف زن داره باز کرم میریزن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حق داری. بهش فکر نکن که اعصابت بهم نریزه اما حواست به شوهرت باشه الکی هم تو دهنت بزرگش نکن

قبلا هی ازش تعریف میکردم نگاهش میکنم دلم میره ولی الان هی از خودم تعریف میکنم

فكر نكنم از من ريلكس تر كسى بوده باشه محل كار شوهرم كلى زن ميومدن باهاش ميحرفيدن ميخنديدن همه ب ...

دختره خیلی راحته عکسشو دیدم شبیه مدلینگاست بیشتر حساس شدم، من شوهرمو میشناسم ولی امان از زن بد 

2731
اره اینطوری فکر کنم بهتره، یه بار بهش گفتم اگه چیزی ازت ببینم اول آبروتو تو کل فامیلت میبرم بعد جدا ...

عزیزم از این جور آدمها تا دلت بخواد زیاد هست سیرمونی هم ندارن لعنتیا

معلومه شوهرت مرد خوبیه که راحت جلو تو باهاش حرف میزنه و پیاماشو نشونت میده ولی ممکنه همکارش قصدی داش ...

زنگ زده بود ک شوهرم فردا میره سر کار چند تا پرونده رو عکس بگیره براش بفرسته چون تو خونست و مریض شده کرونا گرفته، بعد دیدم راحت حرف میزنن یه جوریم شد 

دختره خیلی راحته عکسشو دیدم شبیه مدلینگاست بیشتر حساس شدم، من شوهرمو میشناسم ولی امان از زن بد 

منم قيافه  دختره تو واتساپ ديدم حالا خوبه شوهر داره ولى ٢١سالشه به شوهرم گفته بود خوشبحال خانمت شما خيلى خوبيد

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
حرف زدن شوهرت به کنار.... قلیون کشیدن تو بیشتر منو به فکر برد.... 

دقیقاااااااااا

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2740
منم دقيقا يه هفته قبل همچين موضوعى پيش اومد خودش برام تعريف ميكرد ك همكارم رسوندم خونش ك شب تنها نبا ...

همسر منم چند با یکی از همکاراشو رسونده بعد امده بهم گفته ک زنیکه پررو گفت برسونمش منم مجبور بودم برسونم گفتم چرا گفت اخه منشی و دوست دختره مدیرمونه میزه زیرآب میزنه 

خاک بر سرشون بی خانواده ها، واسه من دختره مجرده 

مجرد بدتر شكاك نشو ولى با ملايمت بهش جورى بفهمون كه دوست ندارى انقد راحت با خانوما حرف بزنى نزارفكر كنه بيخيالى

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
مجرد بدتر شكاك نشو ولى با ملايمت بهش جورى بفهمون كه دوست ندارى انقد راحت با خانوما حرف بزنى نزارفكر ...

باشه حتما، بخدا هزار جور فکر و خیال دارم اینم امد روش

باشه حتما، بخدا هزار جور فکر و خیال دارم اینم امد روش

غصه نخور عزيزم ميشه يه سوال بپرسم؟

2706