2733
2734
عنوان

از وقتی شوهرم گیر داده اقدام کنیم دیگه خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 114 پست
آره من دیشب دیدم برنامه شو یه وقتا یادم باشه میبینم میگفت تو بهترین حالت یعنی دو نفر سالم سالم با ...

وای😬اینارو به شوهرم بگم میگه بفرما من ک گفتم اخه دوستاشم گفته بودن حالا ما سالم بودیم بعد ۶ ماه شدیم

وای😬اینارو به شوهرم بگم میگه بفرما من ک گفتم اخه دوستاشم گفته بودن حالا ما سالم بودیم بعد ۶ ماه شدی ...

به نظر من شوهرت حق داره

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طفلی چقد سختی کشیده چون از کجا میدونسته میخوا اینطوری بشه،منم همین مسائل غیر قابل پیش بینی باعث نگرا ...

آره ولی خداروشکر الان سالما بچش و دومیشم تو راهه☺به دلت اصلا بد راه نده ولی بسپر به خدا و توکل کن بهش خدا اینقدر راحت میکنه برات کارا رو که دیگه جای نگرانی نمیمونه خواهرمم ماه هشت و نه بارداری قبلیش دیگه گفت سپردم به خدا اگه سالم داد شکرش میکنم اگه نداد هم حتما حکمتیه اتفاقا زایمان خیلی راحتی داشت میگه نفهمیدم بچه جچوری به دنیا اومد... ایمان همه چیزو درست میکنه

۷ عصر میده؟ واقعیتو گفته،افکار من همینه دقیقا

من 26 سالمه

خانه دارم

امسال شاید ارشد شرکت کنم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2742
آره ولی خداروشکر الان سالما بچش و دومیشم تو راهه☺به دلت اصلا بد راه نده ولی بسپر به خدا و توکل کن به ...

عزیزم خداروشکر😍امیدم به خداست خودش همراهم باشه تو این سختی

اوف من مامان بزرگترم‌پ😂کاش سن تو بودم بچه میخواستم چکار آخه😐😑

میگم که تو اقدام کن دو ماه دیر بشه از همه ی ما بیشتر عاشق بچه میشی

همه ی ایناییکه میگن اه بچه چیه و بچه مزاحمه اگه بهشون بگن هیچوقت بچه دار نمیشید شبا قرآن به سر میشن روزا تو مراکز ناباروری تو سر خودشون میزنن😂

من پارسال برای اولین بار رفتم مرکز ناباروری توی راه با خودم میگفتم الان برم اونجا بگم برای چی اومدم مسخره م میکنن

تصورم این بود اونجا همه مراجعین بالای 35-40باشن

ولی برخلاف تصورم من جزو بزرگاشون بودم😂

2740
شوهرت فرق میزاره؟منم ازین چیزا نگرانم😔

قبلا میزاشت خیلی غصه میخوردم ولی الان ن از کار میاد همش برام هدیه میخره البته افسردگی گرفتم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
قبلا میزاشت خیلی غصه میخوردم ولی الان ن از کار میاد همش برام هدیه میخره البته افسردگی گرفتم 

منم همش به شوهرم میگم مطمئنم افسردگی میگیریم مخصوصااا بخاطر ظاهرم که شک ندارم خراب میشه 😔بدنم با لاغر کردنم ترک زیاد انداخته اونموقع چی میخواد بشه😔

منم همش به شوهرم میگم مطمئنم افسردگی میگیریم مخصوصااا بخاطر ظاهرم که شک ندارم خراب میشه 😔بدنم با لا ...

خییییییییلی زندگی و افکارمون شبیه همه قبلا هم تو تاپیک های مختلف اینو متوجه شده بودم...

منم همش به شوهرم میگم مطمئنم افسردگی میگیریم مخصوصااا بخاطر ظاهرم که شک ندارم خراب میشه 😔بدنم با لا ...

من خیلی لاغر بودم موقه اقدامم ۴۷ اخر بارداری ۶۸ بودم انقد چاق شدم الان بچم۱۹ ماهشه من عین اول  شدم هیچ ترکیم روبدنم نیست نترس بخاطر این چیزا فقط شوهرتو جوری تنبیه کن ک اولویت اولش توباشی چون من خیلی غصه خوردم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من خیلی لاغر بودم موقه اقدامم ۴۷ اخر بارداری ۶۸ بودم انقد چاق شدم الان بچم۱۹ ماهشه من عین اول   ...

خوبه خوشبحالت😍والا خواهر همیشه گوش زد میکنم اگه نزنه زیرش

2706