2737
2739

فکر میکنم میخوام بیفتم تو غم و سختی بچه دوست ندارم  اصلا نه که کلا نخوام بیارم چن سال بعد میخواستم از طرفیم تنبلی دارم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که خیییلی پشیمونم چرا جلوگیری کردم اوایل زندگیم .من یکم ترسو هستم از بارداری و نوزاد 

ولی وقتی خدای مهربون فرشته کوچولومو بهم داد دختریمو که الان ۵ سال و نیمش روزی هزار بار شکر میکنم و میگم خدا جون ممنون .و به خودم میگم کاش زودتر تصمیم گرفته بودم نی نی دار بشم 

2738
اونی ک خدا میخواد همون میشه ...  منم کلا بچه نمیخواستم .ولی شوهرم میگفت یکی رو میخوام و کلی باه ...

برا امصات آمین‌گفتم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

استارتر شما همونی که تنبلی تخمدان داشت؟ 

تو که استرس ناباروری رو داشتی حالا استرس بچه داری گرفتی؟؟ 😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
نگران نباش منم اینطور بودم شوهرم برادبچه دوم انقدر پاپیچ شد تا راضی شدم ولی الان ک باردارم خیلی دوسش ...

عشقتون بیشتر شد یا کمتر😔قبلش بهتر بودین یاالان

استارتر شما همونی که تنبلی تخمدان داشت؟  تو که استرس ناباروری رو داشتی حالا استرس بچه داری گرف ...

سلام خواهر آره همش با هم قاطی شده مثه دیوونه ها شدم 

2706