2733
2734
عنوان

از وقتی شوهرم گیر داده اقدام کنیم دیگه خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 114 پست
بچه داری سخت نیست واقعا فقط اون فرقی ک بین بچه و مادر میزارن ادم میسوزه بمون دوسه سال دیگ بیار من ک ...

شوهرت فرق میزاره؟منم ازین چیزا نگرانم😔

شکم پهلو دارم خواهر ☹ اصلا دکترم میگف اکثر تنبلی ها دور شکم بزرگی دارن که مشکل ازونه

من چی بگم پس😁ولی دکتر ب من گف ۱۰درصد وزنتم بیاری پایین تخمدان فعالتر میشه

به نیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به مدیریت خودتم داره.خوب قطعا بچه حوصله ادما رو کم میکنه .این کم حوصله شدن ممکنه موجب دعوا با ...

رابطه ی کلیمون رو بخوام شرح بدم بهم زیاد لج میکنیم😬😬😬

2731
 فکرمو پر کرده بودن چه کاری بچه ...کم کم عادت کرده بودیم به دونفر بودن و نیازی به نفر سوم نمیدی ...

منم طبیعیه جلوگیریم ،خواهر ۸ سال زیاده ،من میگم سه چهار سال کافیه خودم میارم 

نه عزیزم از من میشنوی این اشتباهو نکن خواهر من هم اول ازدواج میگفت تا دوسال بچه نمیخوام میخوام درسمو ...

طفلی چقد سختی کشیده چون از کجا میدونسته میخوا اینطوری بشه،منم همین مسائل غیر قابل پیش بینی باعث نگرانیم شده دیگه حس میکنم ازینجا ب بعد زندگیم فقط باید نگرانی باشه😔

۲۹😔

عزیزم خب یکم منطقی باش

تو این چند سال چیکار میکردی

این همه وقت داشتی برای درس خوندن و شاغل شدن

البته من نمیگم دیره نه هیچوقت برای درس خوندن دیر نیست خیلیام بودن بالای سی شاغل شدن

اما برای بچه دار شدن دیر میشه

حالا خیلیام شانس میارن بچه دار میشن

ولی خیلیام نه! 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم خب یکم منطقی باش تو این چند سال چیکار میکردی این همه وقت داشتی برای درس خوندن و شاغل شدن ال ...

بیخیال بودم واقعا فک میکردم قبول شدن محاله ،اما رفتم مشاوره دیدم نه رشته ی سبکم هس بخوام ادامه بدم 😔ینی میگی بیارم بعد میشه بخونم؟شما چن سالته شاغلی؟؟

برنامه پایان ناباروری شبکه 4 شنبه ها ساعت 7 این برنامه رو حتما ببین خیلی دید آدمو نسبت به بارداری ب ...

۷ عصر میده؟ واقعیتو گفته،افکار من همینه دقیقا

۷ عصر میده؟ واقعیتو گفته،افکار من همینه دقیقا

آره

من دیشب دیدم برنامه شو

یه وقتا یادم باشه میبینم

میگفت تو بهترین حالت یعنی دو نفر سالم سالم باشن و سنشون مناسب باشه تو هر ماه 25 درصد احتمال بارداری هست

یعنی تو حالت عادی هم ممکنه 4 تا 6 ماه طول بکشه

حالا هر کدوم از زن و مرد یه ایراد کوچیکم داشته باشن بازم شانسشون کم میشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑