2733
2739
عنوان

اعصابم خورده از دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 157 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا🤲🤲 خداجونم دوقلو باشه😍😍 سه قلو هم دادی چه بهتر، دمت گرم، مخلصتم 😘😘 ممنون از دعای قشنگ ...

آمین

خواهش میکنم

ترمز بریدیا.تعارف نکن.۳ قلو؟؟ باشه.خدا هنگ کرد خخخ

کاربر آقا هستم     الله نور السموات و الارض
2731
اووووف امضات، کمرم ...وزید إ چیز ببخشید مخم جا به جا شد إ بازم که نشد 🤪🤪🤪

😁این امضاء من تجربه ی خودمه. اما کم کم بتید اینو پاک کنم. نی نی سایت منو آدم بی حوصله ایی کرد😂😫

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اگه شرایط اقتصادی پا میداد الان تیم فوتبال داشتیم إ چیز فوتسال

آره خخخ

الآن زنو شوهرا رو صفر و یک می بندن بچه شونو.شما رفتی توی تیم فوتسال و فوتبال.آره دیگه مرفه بی درد که میگن شمایی.خوش بحالت.خخخخ

2740
اگه شرایط اقتصادی پا میداد الان تیم فوتبال داشتیم إ چیز فوتسال

میگم شما که قصد تیم فوتسال داری ۲ تا تیم درست کن با عم مسابقه بدن جام حذفی و ایشاله قهرمانی تیم ملی

آره خخخ الآن زنو شوهرا رو صفر و یک می بندن بچه شونو.شما رفتی توی تیم فوتسال و فوتبال.آره دیگه مرفه ...

گفتم فوتبال، بعد یادم اومد اون واسه اقایونه

گفتم فوتسال واسه خانوماس

سر اون یه لحظه قفل کردم

وگرنه دوتا گروه نمیخام😅

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
میگم شما که قصد تیم فوتسال داری ۲ تا تیم درست کن با عم مسابقه بدن جام حذفی و ایشاله قهرمانی تیم ملی

الان اسی از دستمون جیغ میزنه

میگه راهنمایی نمیخوام برید بکپید😅😅

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
گفتم فوتبال، بعد یادم اومد اون واسه اقایونه گفتم فوتسال واسه خانوماس سر اون یه لحظه قفل کردم وگرن ...

هم فوتسال هم فوتبال برای هم آقایونه هم خانمها.ایشاله ۴ تا تیم داشته باشی اصلا در کلیه رشته های جمعی ورزشکارانی ملی و قهرمان تقدیم این مرز و بوم بفرمایی.ما که بخیل نیستیم.تشویقم میکنیم

الان اسی از دستمون جیغ میزنه میگه راهنمایی نمیخوام برید بکپید😅😅

آره

خخخخ

خصوصا منو تو هم که چقدر راهنمایی کردیم.ساوین و تاژ باید ما رو استخدام کنن.از ما اسپانسر در میاد اونم خوبش.خخخ

نه با همین دست فرمون برو، داری خوب میری😁😁

😂😂حالا چون تو گفتی باشه فقط میترسم با همین فرمون برم تو دیوار ها. نمیشه ترمزم کنم؟😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706