2733
2734
عنوان

اعصابم خورده از دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 157 پست
مامان پاستا داریم؟ مامان ماش داریم؟ مامان عدس داریم کوفت داریم خخخخ بله ساوین داریم

خود بچه هم نمیدونم چرا به دل نمیشینه

با اینکه خوش قیافست

نظر شما چیه؟!! 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم که همینو گفتم دوسی شورش کرده اسی تحریک شه بزنه به سیم اخر ولی مرسی که گفتی وگرنه از فوضولی می ...

فقط جمله ی آخرت 😁😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
خود بچه هم نمیدونم چرا به دل نمیشینه با اینکه خوش قیافست نظر شما چیه؟!! 

نه بچه خیلی نازه.من دوسش دارم.بنده خدا در اولین تبلیغش سوخت شد.خخخ حروم شد بیچاره بچه

کاربر آقا هستم     الله نور السموات و الارض
نه بچه خیلی نازه.من دوسش دارم.بنده خدا در اولین تبلیغش سوخت شد.خخخ حروم شد بیچاره بچه

عاشق تبلیغ مایع لباسشویی بودم که یه دخمل شیطون لباساشو کثیف می‌کرد مامانش می‌شست دوباره مثل روز اول میشد

بچه خیلی ناز و سرتق بود

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
دوسم داری؟!! 😅😅😁😁

اصلا عاشقتم اما قصد ازدواج ندارم😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من خودم یه شوهر 5 ساله سرجهازی دارم خیالت تخت😅😅😁😁

😁😁😁آخ من هم یکیو دارم تازه یه اشتانتیون هم گرفتم ازش

جوووون😅😅 خدا حفظشون کنه خیلی پایه ای، دمت گرم😁😁😘😘

😍😍😍😍❤❤❤❤

عاشق تبلیغ مایع لباسشویی بودم که یه دخمل شیطون لباساشو کثیف می‌کرد مامانش می‌شست دوباره مثل روز اول ...

آهان.تبلیغ تاژ بود.مامانش میگفت نه با تاژژ

کاربر آقا هستم     الله نور السموات و الارض
2706