2726
عنوان

اعصابم خورده از دست شوهرم

1566 بازدید | 157 پست

اومده تواین کرونایی مهمون اورده خونه اونم یه زن وشوهر ماشالله چه مهمان های پرویی هستن تازه خانمه سیگارهم میکشه من 4 تابچه دارم دوتااز بچه هام کوچیک هستن باپرویی کامل گفتن مامیریم تواتاق اونم اتاق بدون بخاری اعصابم خورده خوابم نمیبره مهمون ها از افغانستان اومدن شوهرش میخاد بره دامداری پیش شوهرم کار کنه قراره چندشب خانه ماباشن تاخودشون یه خونه اجاره کنن دلم میخاد به شوهرم فوش بدم خانمه از راه اومده میخواست روبوسی هم کنه تا گفتم دستاتون رو بشورید میگن الکل زدیم تاگفتم چمدان بذارید بیرون میگن ضدعفونی شده من اصلا راضی نیستم که اینا اومدن اینجا دلم میخاد همین الان برم بندازمشون بیرون

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

خیلی مواظب باش

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من سیامک انصاری وحالا برای چی اینجام🤔

بایاا

اه دیگ گندشو در اوردن 

قبلا ی ارادت خاصی بهش داشتم الان ی نفرت خاصی

خداروشکر هنوز نسبت بهش بیحس نشدم🤦🏻‍♀️

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
سلام من سیامک انصاری وحالا برای چی اینجام🤔

بایا

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2706