2733
2734
اخه طلافروشی ها بستن شاید واسه اونه 

طلا باتوجه به قیمت گذاری جهانیه

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من از چند نفر استاد پرسیدم گفتن از نظر قیمتا زمستون خوبی در راهه سال آینده بهترم میشه ان شاءالله همین بشه

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2731

بیاد پایین منم میخرم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
دیگه میدونید این قیمتی که میگن قیمت خامه بدون درصد واجرت و مالیات

اره با همونا تقریبا همون ۱۵۰۰ درمیاد معمولی کار خیلی ظریف نخوای بگیری

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ان شاءالله بشه 100 تومن

شاید خندتون بگیره ولی از سال 96 ک حدود 150 بود سالی اینجوری نبود 50 بره روش ولی سالی 50 هم بزاریم روش نهایتا 300هم گرونه 

برنج ماه رمضون حدود 60 تا 70 تومن بود جی تی سی 

ی عده اومدن ب فقرا کمک کنن پیش خودشون نگفتن این همه برنج میخرن میلیونی همون فقیر بدبخت از ماه بعد چ گلی بگیره تو سرش اونجا برنج ی جهش بد داشت 

قیمتا واقعا جهشای مسخره داشت کاش برگردن بخوان هم خود دلالا و اونا ک تو کار خرید و فروشن نمیزارن 

مگه سیسمونی چقد میخوا؟

نمیدونم ده پونزده میخواد دیگه

اگه تخت و کمد خوب( که آرزوشو واسه دخترم دارم) بخوام بخرم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2706