2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخشیش هم به عرضه و تقاضا ربط داره عزیزم 

بعله ولی دلیل این دیگه بالا رفتن قیمت طلا نیست اون دست طلا فروشاس

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2731
کجای ما به جهان ربط داشته که طلا ربط داشته باشه اینجا همه سرخود هستن    

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
ما به یه تومن نمیگیم اومد پایین هر وقت شد ۶۰۰ ۵۰۰ منو تگ کنید👋🏻

من که تو فکر 200، 300 تومنم...

یعنی میشه به این قیمت برسه...هعییی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
نمیدونم ده پونزده میخواد دیگه اگه تخت و کمد خوب( که آرزوشو واسه دخترم دارم) بخوام بخرم

وای از من ب تو نصیحت اصلا اصلا تخت و کمد نگیر بخدا من سه سال پیش سه تومن گرفتم بهترین ام دی اف هم گرفتم  برای پسرم یکبار توش نخوابید . تنها چیزی ک ب درد میخوره یه تخت کنار مادره. یه کمد دراور گوچیک برای لباساش تروخدا چیزای اضافه نگیرید من تمام سیسمونی بچمو جمع کردم گذاشتم انبار حتی تخت و کمدشو. فقط یه دراور براش گذاشتم. و اسباب بازی هاش. 

فقط چیزای ضروری بخر مثلا روروک یا صندلی غذا تاب اینا اصلا ب درد نمیخوره

جارى من رفت گرون گرون کلى طلا خرید .آى بیاد پایین بترکه🤣🤣🤣

طلا بیاد هم پایین یه سرمایه گذاری بلند مدته جاریت ک نمیخواد فردا بفروشه ضرر کنه 😌😌😌😌ای ام طرفدار حقوق جاری های بی نی نی سایتی

بعله ولی دلیل این دیگه بالا رفتن قیمت طلا نیست اون دست طلا فروشاس

ببخشید نفهمیدم چی گفتی ولی وقتی مردم هجوم میبردن دلار و طلا میخریدن روز به روز قیمتا بیشتر می‌شد چون تقاضا زیاد بود الان چون بسته هست همه جا تقاضایی نیست و قیمتا پایین میاد  

من که تو فکر 200، 300 تومنم... یعنی میشه به این قیمت برسه...هعییی

ن دیگه عمرا بشه اون قیمت اون مال دو سال قبل بود فک کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️اونم با این ارزش پولیمون 

مث یه خواهر کوچیک تر بهت گفتم که سه ساله تجربه کردم. الان فقط دارن خاک میخورن. تو سیسمونی فقط کریر بخر با کالسکه. 

من تو سیسمونیم حتی دوچرخه و سه چرخه از این جدیدا هم گرفتم ولی بخدا اشتباه کردم. شما نکن. 

حتی خونه مادر شوهرم دیدن گفتن تو خونت جا نداری این همه گرفتی . انقد بهم میگفتن کم بگیر من میگفتم چش ندارن ببینن تا دیدم راس میگن بخدا. اخه بچه چی میفهمه تخت و کمد چیه. ایشالله ۷ سالش شد براش تخت نوجوان بگیر. ماهم میخوایم ۷ سالش شد بگیریم. 

زن داداش خودمم میگیم کم بگیر 

طلا بیاد هم پایین یه سرمایه گذاری بلند مدته جاریت ک نمیخواد فردا بفروشه ضرر کنه 😌😌😌😌ای ام طرفدار ...

من خودم تو ۴۰۰ خریدم ازمن بلند مدت تر نیست 😎🤪

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706