2737
2734
من خودم تو ۴۰۰ خریدم ازمن بلند مدت تر نیست 😎🤪

😂😂😂نگه میداره اونم ۵۰ سال بعد میفروشه اینکه جاریت بیوفته تو دردسر لذت میبریااا 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رویا جان فعلا ۱۳ هفته مونده ب زایمانت.  هر هفته برو یه چیزی تو بگبر اصلا هم استرس نداشته باش چیزای اضافی هم نگیر.  من رفتم ۴ ۵ دست ظرف غذا قبلمه بچه ۲ دست از هر چی زیاد هم گرفتم. ولی بخدا هیچ کدوم استفاه نشد. پسرم الان سه سال و نیمشه تازه داره تو ظرب بچه غذا میخوره. پس بزار هر چی ب وقتش بخر

رویا جان فعلا ۱۳ هفته مونده ب زایمانت.  هر هفته برو یه چیزی تو بگبر اصلا هم استرس نداشته باش چی ...

ممنون از راهنماییت . درست میگی 

چشم سعی میکنم همینکارو کنم

فقط یکم میترسم خانواده شوهر بیان چیزی بگن. به اونا چی میتونم بگم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2731
ممنون از راهنماییت . درست میگی  چشم سعی میکنم همینکارو کنم فقط یکم میترسم خانواده شوهر بیان چ ...

بگو چیزی ک استفاه نمیشه چرا بگیرم. مث این میمونه بخای ماشین ظرف شویی بگیری که اصلا ن جاشو داری ن استفاده ای. عزیزم توام بهترین دلیل دستته ک استفاده نمیشه. بگو اگه شما تخت و کمد دوس دارید برای نوه تون هدیه بگیرید. 

من اونقدر وسیله و لباس و کفش و اینا خریده بودم. که خاهر شوهرم ب همه اعلام کرد هیچ لباس یا وسیله بچه نبرید همه چی تکمیل داره. بجاش براش پول ببرید. در این حد بود.. و اینو بدون اشتباه بود بخدا. اگه مستاجری ک اصلا اثلا تخت و کمد نگیر داغون میشه حیف هم هست اون بچه تا بخواد ۵ ۶ سالش بشه و بخواد لذت ببره از وسیله هاش تخت  و کمدش هم کهنه شدن هم از مد افتاده . ایشالله بزرگ تر شد براش بگیر تازه کیفشم میبره