2733
2739
عنوان

گاهی وقتا میگم کاش ازش طلاق نمیگرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1998 بازدید | 88 پست
منم با مطلقه ازدواج کردم دروغگو و خسیس و کلاه .بردار .بعد فهمیدم با زن سابقشم همینجوری بوده ولی موقع ...

من میگفت زنم خیانت کرده و بچه دار نمیشده 

الان زنش دوقلو داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا انقدر دعوا میکنیم خسته شدم 

من بعد ۷سال زندگی تازه شوهرم یکم لجبازیاش کم شده ولی منم دیگه بهش گیر نمیدم و کاری باهاش ندارم 

میفهمم چی میگی 

من همش گریه کردم دیگه واقعا بریده بودم 

همش میگفتم اگه خودکشی گناه کبیره نبود صددر صد خودکشی میکردم از دوران عقدم هیچ لذتی نبردم همش تو بحث و دعوا بودیم

2742
تو چند جلسه برو خودت ولی بهش نگو برو با مشاور حرف بزن اگر ادم خبره ای باشه راه کشوندن شوهرت به مشاور ...

خب پول مشاور ازش بخوام   میپرسه پول واسه چی میخوای   خسیس نیست اصلا  ولی پول میده میگه برا چی میخوای  نمیتونم بهش دروغ بگم 

از وقتی انگشتمو شکونده ازش چندشم میشه ولی از طلاق دوم و برچسب دوباره مطلقگی خیلی میترسم

دقیقا مشکل شما همینه اون میدونه همچین چیزیو و چون ی بار جدا شدین میگه هر کاری کنم هستش پس نمیگم جدا بشید ولی برخورد قاطع بکنید یعنی کاری بکتید که هر لحظه بدونه داره شما رو از دست میده اگر بدونه همیشه هستین و نمیرین این وضعیت ادامه داره 

2740
من میگفت زنم خیانت کرده و بچه دار نمیشده  الان زنش دوقلو داره

مال من میگفت زنم اشپزی نمیکرد بلندپرواز بود و همش قهر میکرد میرفت خونه باباش بدحجابم بود

بعدا تو زندگی با من

من باحجاب بودم بلندپرواز نبودم وسایل مارک نخواستم مث اون کل جهیزیه رو خودم دادم انقد اذیتم کرد هیچی واس خونه نمیخرید یخچال خالی گاهی نونم نمیخرید گفت چرا نمیری خونه بابات گفتم خونه خودمه هیچ جا نمیرم

گفتم خرجی بده میگفتم ندارم ولی داشت گفتم اگ نداری خودم برم سرکار گفت نمیزارم گفتم پس از کجا خرجمو دربیارم گفت برو از مادرت بگیر گفتم میرم دادگاه نفقه مو قاضی بگیره ازت گفت برو اون زنم نتونست توهم نمیتونی 

اونجا فهمیدم تموم این بلاهارو سرقبلی هم اورده 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
چرا نرفتی از زن سابقش علت طلاقشونو تحقیق کنی؟؟؟ شوهرسابقت چیکارمیکنه علت اصلی طلاقت چی بود د ...

تحقیق کردم و خواستم بهم بزنم 

خانوادم نذاشتن گفتن دروغ میگه 

الان میگن کاش اون موقع به حرف اون دختر گوش میدادیم

مال من میگفت زنم اشپزی نمیکرد بلندپرواز بود و همش قهر میکرد میرفت خونه باباش بدحجابم بود بعدا تو زن ...

وایی اینم میگفت آشپزی بلد نبوده 

منم الان نفقمو قاضی تعیین کرده ولی نمیده 

2706