2733
2734
عنوان

طبیعیه بعد دوسال ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 88 پست
چقدر درگیر اون ادمییی کل تاپیک هات همینه تو شاید برای اون زیبا نبودی یکی میاد تو زندگیت که برای اون ...

خوشبخت بشید کنارهم❤️😍

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
عزیزم خانم ها وقتی از شخصیت کسی خوششون بیاد اونون زیبا میبین ولی متاسفانه‌مردا اینجوری نیستن&nb ...

خب اینو نمیدونم شاید درست میگی

الان دو حالت داره 

یک مگه فقط همین یدونه مرد تو کره زمینه از کس دیگه خوشت نمیاد اصلا امتحان کردی باکس دیگه رابطه داشته باشی یا نه از وقتی اون جملرو بهت گفته راکت موندی؟؟؟؟؟

دو حالا که انقدر برات مهم ظاهرت (منمظاهر برام خیلی مهمه)چرا سعی نداری به بهترشدن البته همه زیبان ولی برای زیباتر شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زشت و زیبا هست عزیزم  همیشه بوده و هست

بخدا هیچکس زشت نیس اصلا کی ملاک زیبایی رو تعیین میکنه مهم اینه طرف دلنشین باشه اصن عکستو بذار ما ببینیم زشتی از نظر تو یعنی چی؟

خدا لعنتت کنه آدمای احمق رو عزیزم شما با این حالم بازم زیبایی منم باید کم کم کنار بیام با خودم

عکستو بذار ببینم زشت از نظر شما کیه

خب اینو نمیدونم شاید درست میگی الان دو حالت داره  یک مگه فقط همین یدونه مرد تو کره زمینه از ک ...

یه سری چیرا تغییر نمیکنن مثل قد و رنگ پوست 

و اینکه اکه زیبا باشی از نظر همه زیبایی

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
ببینید اون شخص دیگه اهمیت نداره برای اون آدم ولی حس های منفی که یادش میاد از اون شخص ،ادم رو دعون م ...

آدمای ضعیف اینجوری میشن و مدام تو فکر حرف دو سال پیش هستن 

حتی اگه به مدت یک هفته هم تو فکر این حرفای پیش پا افتاده باشی معلومه چیزی جز فکر کردن به اینا نداری 

وگرنه عزیزم اگه تو موفقیت و هدف داشته باشی اصلا این چیزایه کوچیک یادت نمی مونه 

اصلا تو چه میدونی این آدم شاید میدونسته نقطه ضعفت اینه اینجوری حرف زده ناراحت شی 

یا اصلا این به کنار یه آدم اغده ای بوده که دوس داشته همه رو ناراحت کنه 

اصلا به این چیزا فکر نکن عزیزم 

اعتماد به نفست باید خودت افزایش بدی 

فکر منفیو بزاری کنار 

خودتو دوست داشته باشی 

نمیگم یهو این اتفاق میفته 

ولی بعد یه مدت که به هدفات برسی یا مثلا باشگاه بری ببین چقد روحیت عوض میشه و اعتماد بنفست بالا میره

2740
بخدا هیچکس زشت نیس اصلا کی ملاک زیبایی رو تعیین میکنه مهم اینه طرف دلنشین باشه اصن عکستو بذار ما ببی ...

میترسم شناسایی شم 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
میترسم شناسایی شم 

الان سایت خلوته تاپیکتم شلوغ نیس البته اصراری نیس فقط خواستم ببینم چطوری هستی هی میگی زشتم

آدمای ضعیف اینجوری میشن و مدام تو فکر حرف دو سال پیش هستن  حتی اگه به مدت یک هفته هم تو فکر ای ...

شما که همه این مسیر رو رفتید 

چرا اسم کاربری تون دختر غمگین ؟😑

عکستو بذار ببینم زشت از نظر شما کیه

میترسم شناسایی بشم

من مشکلم با چهرم ندارم خیلی خوبه

فقط خیلی کوچولو و ریزه میزه هستم 

همه جا من و بچه کلاس دهمی میدونن

میرم بیمارستان مریض ها همش میپرسن جهشی درس خوندی ، میگم نه

میگن پس چرا اینقدر بچه هستی

مگه دست خودم بوده قدم

من خواستم بچگونه باشم

از یه طرفم سر این موصوع شکست خوردم 

تو هم میتونی در کنار همین غمگین بودنت به فکر موفقیت هات باشی

الان بنظرتون خودتون تا چند وقت دیگه با کات کردنتون 

کنار میاید؟😪

میترسم شناسایی بشم من مشکلم با چهرم ندارم خیلی خوبه فقط خیلی کوچولو و ریزه میزه هستم  همه جا ...

عزیزم من قدم 152 هست و 30 سالمه بی بی فیسم همه میگن 18 سالته من عشق میکنم با این موضوع، پارتنرامم همه بالای 180 بودن بخدا 

آدم غصه چیزی رو که دست خودش نیس نمیخوره که

2706