2733
2739

قبلنا وقتی میومد مرخصی ، یخچال رو پر از گوشت و مرغ ، خوراکی و غذاهای نیم پز و انواع کیک و آبمیوه میکردم ، کلی تنقلات ، آجیل ، کیک مبپختم ،شیرینی درست میکردم،شکلات، انواع چای و قهوه و نسکافه و ...

بعد روزی که میومد غذای موردعلاقشو میپختم ، چه میزی میچیدم ، لباساشو میدادم خشکشویی آماده ، ماشینو  میبردم سرویس کامل ، کارواش، به خودم سرتا پا میرسیدم ، خودمو دخترمو نو نوار میکردم ، از راه میرسید ، میفرستادمش دوش ، لباساشو میچیدم روتخت که تو کمد دنبال لباس نگرده ، تا بیاد بیرون چای نوشیدنی میوه پذیرایی ، بعد شام و خلااااااصه ، میگفتم میخندیدم ، اونم در سکوت و اخم ، توهین میکرد، مسخرم میکرد ، شبیه زنای دهاتی میگفت ! چاق شدی! قیافه میگرفت! سر خانوادش دعوام میکرد! منو میکشوند وکیل دادگاه برای طلاق! بجای قدردانی که سه چهار ماه دوریشو تحمل کردم ، یا شش ساله خواهر برادره و دست بهم نمیزنه رو تحمل کردم!

اینبار اومد ، حتی چایی هم درست نکردم بخدا ، اخمو و ژولیده و کسل درو باز کردم ، غدا هم نزاشتم ، گفتم از بیرون بخره ! حتی برای خونه هم یه کیلو میوه هم نخریدم ! و عین خودش قیافه گرفتم و سربالا جواب دادم و عجیبه که بطرز حیرت اوری رفتارشو اصلاح کرد! یعنی فقط عبوس و اخمو نیست و هی یعی داره باهام حرف بزنه ! اما دیگه از چشم من افتاده ! حتی نگاهشم نمیکنم! خیلی اذیتم کرده ، تاپیکای قبلیمم گفتم

ولی در کل من آدمی هستم که دوست دارم مهر بورزم ، محبت کنم ، خدمت کنم ! خیلی اذیتم اینجوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاخرع محبت زیادی همینع دیگ ادما جنبع ندارن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

چقدر کار میکردی خواهر من اصلا حال خوندن این همه کاررو هم نداشتم که شما انجام میدادی 😑

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

مگه نگفتی از خونه رفتی بیرون کی اومدی پس نکفت کجا بوذی؟

همین روالو ادامه ادم بشه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2740

هرچقدر کم محلی کنی خب اون بیشتر میاد سمتت

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

همیشه همینطوره ،مردا خاصیت شون اینه براشون ناز کنی  خودشون بیفتن دنبال طرف ،زیادی سرویس بدی بهشون هوا برشون ورمیداره

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706