2726

قبلنا وقتی میومد مرخصی ، یخچال رو پر از گوشت و مرغ ، خوراکی و غذاهای نیم پز و انواع کیک و آبمیوه میکردم ، کلی تنقلات ، آجیل ، کیک مبپختم ،شیرینی درست میکردم،شکلات، انواع چای و قهوه و نسکافه و ...

بعد روزی که میومد غذای موردعلاقشو میپختم ، چه میزی میچیدم ، لباساشو میدادم خشکشویی آماده ، ماشینو  میبردم سرویس کامل ، کارواش، به خودم سرتا پا میرسیدم ، خودمو دخترمو نو نوار میکردم ، از راه میرسید ، میفرستادمش دوش ، لباساشو میچیدم روتخت که تو کمد دنبال لباس نگرده ، تا بیاد بیرون چای نوشیدنی میوه پذیرایی ، بعد شام و خلااااااصه ، میگفتم میخندیدم ، اونم در سکوت و اخم ، توهین میکرد، مسخرم میکرد ، شبیه زنای دهاتی میگفت ! چاق شدی! قیافه میگرفت! سر خانوادش دعوام میکرد! منو میکشوند وکیل دادگاه برای طلاق! بجای قدردانی که سه چهار ماه دوریشو تحمل کردم ، یا شش ساله خواهر برادره و دست بهم نمیزنه رو تحمل کردم!

اینبار اومد ، حتی چایی هم درست نکردم بخدا ، اخمو و ژولیده و کسل درو باز کردم ، غدا هم نزاشتم ، گفتم از بیرون بخره ! حتی برای خونه هم یه کیلو میوه هم نخریدم ! و عین خودش قیافه گرفتم و سربالا جواب دادم و عجیبه که بطرز حیرت اوری رفتارشو اصلاح کرد! یعنی فقط عبوس و اخمو نیست و هی یعی داره باهام حرف بزنه ! اما دیگه از چشم من افتاده ! حتی نگاهشم نمیکنم! خیلی اذیتم کرده ، تاپیکای قبلیمم گفتم

ولی در کل من آدمی هستم که دوست دارم مهر بورزم ، محبت کنم ، خدمت کنم ! خیلی اذیتم اینجوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخرع محبت زیادی همینع دیگ ادما جنبع ندارن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

چقدر کار میکردی خواهر من اصلا حال خوندن این همه کاررو هم نداشتم که شما انجام میدادی 😑

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

مگه نگفتی از خونه رفتی بیرون کی اومدی پس نکفت کجا بوذی؟

همین روالو ادامه ادم بشه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

هرچقدر کم محلی کنی خب اون بیشتر میاد سمتت

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

همیشه همینطوره ،مردا خاصیت شون اینه براشون ناز کنی  خودشون بیفتن دنبال طرف ،زیادی سرویس بدی بهشون هوا برشون ورمیداره

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706