2737
2734
عنوان

تاپیک خبرهای فمینیستی...

1662 بازدید | 123 پست

این تاپیک رو که خوندم اول خیلی ناراحت شدم از نظر استارتر ولی بعد دیدم نه مثل اینکه خانمای ما خیلی پیشرفت کردن

دیدشون باز شده

چقدر عاقل تر شدن

خیلی افتخار کردم و ذوق کردم🥺🥺

خانمای کشورمون سالها رنج کشیدن و حقشون پایمال شده ،غرورشون شکسته...

حقشونه هرچه زودتر زندگی ای که درخورشونه داشته باشن❤️

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی فمنیست ها فقط زن ها برتر میدونن و این خوب نیست

فمینیسم همچین چیزی نمیگه کسی که اینجوری فکر میکنه فمینیست نیست و فکرش کاملا غلطه

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2731
درسته بنظرم توایران نتیجه ی فمینیستی نیس 

تو ایران خیلیا اصلا مطالعه ای راجع بهش نکردن و بیخودی جبهه میگیرن وگرنه فمینیسم واقعی هیچ چیزی جز حقوق برابر نمیخواد 

حق آقایون هم ضایع نمیشه اصلا

اوایل فمینیسم میخواست خانما حق رای داشته باشن. این کجاش میتونه بد باشه؟ بقیه خواسته ها در همین حدن

آخه مرد و زن باهم برابر نیستن(نمی‌گم یه کدومشون بهتره)

که بخاد حقوقشون هم برابر باشه

بهتره بدنبال عدالت بین حقوق زن و مرد باشیم نه برابری🌱💚

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
تو ایران خیلیا اصلا مطالعه ای راجع بهش نکردن و بیخودی جبهه میگیرن وگرنه فمینیسم واقعی هیچ چیزی جز حق ...

بد نیس حتی تو دین مامدهس ولی خب ایران جامعش مرد سالار سنتیش البته اینجوریه بخاطر همین جبهه دارن ولی بعضی فمینستا دیگه شورشو دراوردن

فقط خدا
2738
تو ایران خیلیا اصلا مطالعه ای راجع بهش نکردن و بیخودی جبهه میگیرن وگرنه فمینیسم واقعی هیچ چیزی جز حق ...

اونی که شما میگی فمینیست های نسل اول بودن، که درخواست هاشون معقولانه بود نه فمن های الان

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
ااتفاقا فمنیست همینو میگه😕

راجع بهش مطالعه کن این باور غلطو تو ایران راه انداختن تا جامعه ما سنتی بمونه چون تغییر سخته و تحملشو ندارن

مخصوصا اگه خانمها بخوان دیگه مثل قبل جنس دوم نباشن

والا سالهای قبلم که توکشورمون این موج ایجاد نشده بود صدها و هزاران زن موفق داشتیم در عرصه های مختلف چه تحصیلی چه هنری ،  سینمایی ، سیاسی ، علمی ، ورزشی و موارد دیگه .ازاین بابت موفقیتهای زن ایرانی دراین چنددهه اخیر ربطی به فمینیسم نداره

فمینیسم در کشورهای دیگه زن رو به توهم استقلال وارد رقابت بامردها کرد تبدیلش کردبه یک نیروی کار و از نقشهای مادری و همسری دورش کرد و به این ترتیب باعث وارد شدن صدمات فراوان به زن شد

درکشور ماهم این موج صدمات متاسفانه مدتیه اغازشده و اگر ادامه پیداکنه بیشترم میشه چون دراینجا و دربین قشر روغنفکر برداشتها از فمینیسم بسیار بسیار افراطی تر از انچه در غرب روی داد ، هست متاسفانه

آخه مرد و زن باهم برابر نیستن(نمی‌گم یه کدومشون بهتره) که بخاد حقوقشون هم برابر باشه بهتره بدنب ...

موافقم زن و مرد مثل هم نیستن

ولی بعضی حقوق جنسیت نمیشناسه چون حقوق اولیه انسانیه

مثل حفظ غرور یا قدرت اختیار و تصمیم گیری

2706