2752
2734
عنوان

تاپیک خبرهای فمینیستی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 123 پست

خدا نظراتش و برنامه زندگی خلقش رو چطور و به چه وسیله ای ارائه میداد عده ای انکار نمی کردند؟

کسانی تو این زمین زندگی کردند که خدا براشون از دل کوه شتر خارج کرد ، به چشم دیدند و ایمان نیاوردند

بسیار از این مثالها هست...

الان هم اصلا عجیب نیست که عده ای کلام خدا رو در قرآن باور ندارن و به افراد مومن تهمت نفهمی و نادانی و بی ارزشی میزنن

دوست خوبم من یک محقق در حوزه زنان هستم و رشته دانشگاهی تاریخ رو چند ترم خوندم به جرعت میگم فمنیست ...

چجور محققی هستی که نمیدونی زن بدون اجازه شوهر حق هیچکاری نداره قانونا. چجور محققی هستی که نمیدونی مرد قانونی حق خیانت داره زن نه. مرد ارثش دو برابره. شهادت زن و دیه اش نصف مرد. زن حق ولایت بر فرزندشو نداره. از کدوم حق گفتین خانوم اروپا رفته

فمنیست❌گاو اگر وارد قصر بشه پادشاه نمیشه این قصرِ که طویله میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما شما

کل کل نمیکنیم که ....

قطعا قرآن 

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731