2733
2739
عنوان

شوهرم و سرچ گوگلش

370 بازدید | 24 پست

باردارم و رابطمون نداریم تقریبا ب دلایل منطقی که خودشم نمیخواد اما داشتم گوشیشو نگاه میکردم سرچ گوگلش فقط از اون فیلما بود اینستاشم ک اکسپلورش همینطوره چیکار کنم چندبار گفتم بدم میاد از این کارا نکن اما بازم بنظرم ب رابطم ربطی نداره چون قبلنم فک کنم نگاه میکرد

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بیخیال باش

چقد مگه آدم میتونه حرص این مردارو بخوره

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2742
2740

منطقی برخورد کن 

ایشون الان نمیتونه از طرف شما تامین شه و بالاخره یه سری نیازها داره 

بنظرم همین که داره از این راه و نه از راه دیگه نیازشو برطرف میکنه جای شکر داره 

فقط سعی کن ارتباط عاطفیتو اصلااااااا قطع نکنی 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

این مسله واقعا درد اوره

سعی کن خودتو بهش نزدیک کنی حتما نباید ارتباط ج ن س ی باشه روابط عاطفیتو باهاش بیشتر کن

و متوجه ش کن ک این مساله آزارت میده

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

اولین اشتباه ماله خودته که چک میکنی دوما مردا که به فیلم اونجوری نگا میکنن صرفا هیز نیستن و دنبال معشوقه نمیگردن یک نوع غریزه طبیعی هس حتی ممکنه خوداضایی هم بکنه و طبیعی هس گلم نباید نگران باشی یا ازش دلچرکین.شاید به عنوان اموزشی نگا میکنه یا به خاطر اینکه نمبتونی با تو باشه بااونا خودشو خنثی میکنه باور کن حرفامو به خاطر تسکینت نمیگم علمی حرف زدم باهات

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
منطقی برخورد کن  ایشون الان نمیتونه از طرف شما تامین شه و بالاخره یه سری نیازها داره  بن ...

اخه قبلنم ک رابطه داشتیم تو این چیزا بود 

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻
2706