2752
2739
عنوان

احتمالا دو بار اسباب کشی کنم

188 بازدید | 19 پست

با دوتا بچه

تاپیک قبلیم نوشتم دوتا خونه کوچک داشتیم قرار شد دوتاشو بفروشیم و یدونه بزرگتر بخریم.و متاسفانه یکیش فروش رفت یکیش نه

اگه تا موعد مون نتونیم بفروشیم،باید اینجا رو تخلیه کنیم و موقتا می ریم اون خونه ای که فروش نمیره

تا بتونیم اونو بفروشیم و خونه بزرگتره رو بخریم 

احتمالا یکی دوماه اونجا بمونیم و دوباره اسباب کشی کنیم

میگم اسباب کشی اونم دو بار تو یکی دوماه خیلی سخته اره؟؟

کمکم ندارم،خدا من چقد استرس دارم سکته نکنم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه گلم بیشتر وسایلا رو همونجوری تو کارتن بذار باز نکن. فقط چند دست لحاف تشک، چند دست لباس و یکم ظرف و ظروف دم دست بذار که دوبار نخوای وسایل جمع کنی

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2740

خب پیش اومده خودتو استرس نده

وسایلتو ببر اونجا ولی همرو باز نکن

یسریاشو که لازمه دم دستت باشه باز کن و یه اتاق براخودتون پهن کن و بقیشو باز نکن تا دوباره ببریش

اگه وسعت میرسه کارگر بگیر کمکت جم کنه بهت فشار نیاد 

ب دل خوش عزیزم اگه رفتی موقت تو اون خونه ک برای فروشه وسایل ت رو باز ن‌کن بزار بسته بمونه 

اره فقط لوازم ضروری هارو باز میکنم

ولی باید دستشویی حموم و اشپزخونه و کل خونه رو تمیز کنم بعد برم

ببین سخت که هست ولی برای جاری منم پیش اومد. یه چند ماهی مجبور شد بره موقت به جا بمونه تا خونه اش آماده بشه. کل ظرف و ظروفش رو کارتن پیچ کرد و فقط به حد استفاده روزمره باز گذاشت. همینطور تقریبا همه وسایلش بسته بندی بود برای همین اسباب کشی دوم خیلی کارش راحتتر شده بود

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️