2733
2739
عنوان

شوهرم و سرچ گوگلش

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 24 پست
این مسله واقعا درد اوره سعی کن خودتو بهش نزدیک کنی حتما نباید ارتباط ج ن س ی باشه روابط عاطفیتو باه ...

میدونه چندبار گفتم رابطه عاطفیمونم درحد خیلی کمیع اخه مامانم خونه ماست زیاد نزدیک نمیشیم خودشم نمیخواد اخه کارش یجوریه میترسه کرونا بگیرم با فاصله میشینه تو اتاقشم نمیرم 

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه قبلنم ک رابطه داشتیم تو این چیزا بود 

خب اون یه بحث دیگست ولی الان بهش گیر نده 

بعد اینکه شرایط بهتر شد و تونستید رابطه داشته باشید خودتو بهش نزدیک کن و سعی کن از نظر عاطفی خیلی خیلی بهش نزدیک شی چون مردا اگه عاطفی به کسی وابسته شن از نظر جنسیم ازش راضین و فقط به همون ینفر فکر میکنن 

یجورایی بقیه چیزا جذابیتشو  از دست میده براش چون فقط پیش تو ارامش داره 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
اخه قبلنم ک رابطه داشتیم تو این چیزا بود 

خب کمکش کن تغییر کنه

زن و مرد باید لباس هم باشن و ایرادای همو بپوشونن البته منظور از پوشوندن برطرف کردن ایراده نه قایم کردنشون

کمکش کن

سخته اما شدنیه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2731
اولین اشتباه ماله خودته که چک میکنی دوما مردا که به فیلم اونجوری نگا میکنن صرفا هیز نیستن و دنبال مع ...

ممنون

خب کمکش کن تغییر کنه زن و مرد باید لباس هم باشن و ایرادای همو بپوشونن البته منظور از پوشوندن برطرف ...

چطور کمک کنم چندبار گفتم ولی انگار ن انگار

ممنون

خواهش میکنم عزیزم روش زوم نکن و گوشیشو چک نکن اینجوری خودتم در عذابی اگه رابطه ندارین میتونی از راهای دیگه خواستشو براورده کنی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
میدونه چندبار گفتم رابطه عاطفیمونم درحد خیلی کمیع اخه مامانم خونه ماست زیاد نزدیک نمیشیم خودشم نمیخو ...

اها

پس حریم شخصیتون یکم بهم ریخته

از روش نامه نوشتن استفاده کن یه نامه کوتاه  و با محبت تو اتاقش بزار براش.راجع ب ناراحتیت بنویس

بهش بگو ک دوس داری ذهن و قلبش برای تو باشه

این جسم نیست ک نباید خیانت کنه چشم و روح هم باید متعهد باشه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
چطور کمک کنم چندبار گفتم ولی انگار ن انگار

عکس العملش چی بوده؟