2752
2734
عنوان

بیایین یه جوری رفتار کنیم انگار داریم سبزی پاک میکنیم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2224 بازدید | 260 پست
وای  نیم  سته   اینقدر  جاری  کشه    خوب   کوره  ...

کوره پیر خودتی من هنوز جوونم ممدزا ۲۵سالشع من ۱۳سالگی ممد زا رو دنیا اوردم😶😶پس جوونم عروس من تازه ۳۸سالمه عروس بعدم اون جاریت رفته خونه مادرش 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
بنده خدا  چه میکشه از دستت

یک عفریته اییه همش میخواد بخوابه تنبل نمیزاره پسرم بهم سر بزنه الان یه هفته است پسرم خونمونه هی زنگ میزنه میگه چرا نمیای خونه😏

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا همشون خرابن خدا لعنتشون کنه ب حق علی و اولادش خدا نسلشون بکنه به حق پنج تن آل عبا به حق چها ...

دخبر نفرین نکن میگنن ملائکه کسی که نفرین میکنه رو یدفعه از رو زمین ور میداره

واه واه واه چ حرفااا عروس امروز باز زبونت باز شده  ها خب اون مرده بود من بالاخره باید بفکر همه ...

کاش  یکمم   به  طرز  لباش  پوشیدن  فکر  میکردی  

آبروی   خوانوادتو   بردی  با  اون  لباسای  کهنه  و  پاره 

اره   دیگه    فقط  امید وارم  دخترام  به   مادر  ب ...

دختر اولیت ک کپیه خودمه ایشاله فداش بشم نگران نباش بعدی ها هم شبیه خودمن ن فک کردی شبیه خاندان تو میشن؟😒😒😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

والا خدا شانس بده،میگن پدرشوهر کبری خانوم فوت شده۳۰ میلیارد بهش رسیده(استثنا،این واقعیته😂،)

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
کاش  یکمم   به  طرز  لباش  پوشیدن  فکر  میکردی   آبرو ...

من لباسای کهنه میپوشم ک تو خانوممیری هر روز هر روز ست میخری دیگ فک  کردی ممد زا از سر قبر جدش پول داره ؟

منو تو باید واقعا عروس مادرشوهر میشدیم ی خاندان و ب آتیش میکشیدیم😂😂😂😂😂

کوره پیر خودتی من هنوز جوونم ممدزا ۲۵سالشع من ۱۳سالگی ممد زا رو دنیا اوردم😶😶پس جوونم عروس من تازه ...

خوب  اگه  تو  ۳۸  سالت  باشه   من   هنوز  بدنیا   نیومدم  

زیر لبی : فکر  میکنه   من  نمیدونم   شناسنامه  ۷  سال  دیر  گرفتن 

و  تازشم   دو  تا  بچه  قبل  ممد  زا  بوده   که  مردن 

خانما دستتون درد نکنه ،من برم ،شوهرم اس زده بیا زود بخواب،صبح باید بریم برا پاسپورت

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
وا خواهر بکش بیرون ،بورس میگن فیکسش بالاس،  نه بابا آقام قول داده ببرم ون،برام خرید کنه

ون خو جا فقیر و فقرا س اگه خرید داشتی بگو خودم ببرمت مادر منم درک میکنم بالاخره اول زندگی و نداری

2706