2737
2734
عنوان

پریود شدن پرماجرای من و گند زدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4534 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دروشیت چیه؟

یه پارچه ی پنبه ای یک متری که زیرش پلاستیکیه تجهیزات پزشکیا دارن کلا نم پس نمیده قبل خواب بنداز زیرت

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
گفتم بذارم بعدا بشورم، گفتم تو دست؟ گفت نه ماشین دیگه چیزی نگفتم

یخ و مایع ظرفشویی بذارید روش بعد راحت بشورید.

اگر نه لکش میمونه

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
وای😑😑😂

بگو که به اون چیزی که نباید فکر نکردن😭😑

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2740
ممکنه پشت سرم چیزی گفته باشه😂🤣🙁 ولی تو رو چیزی نگفت

حالا مال تو خوبه.من پریود شدم عصبی نوار نداشتم داداشم فهمید رفت دوتا بسته گرفت اورد داد بهم تا دوساعت از اتاق بیرون نیومدم

خدایا نا امیدم نکن🙏
چرا انقدر دیر به دیر پریود میشی عزیزم چند سالته؟ 

۲۳ سالمه، نمیدونم هر سال تاخیر میفته چند ماه و بعد با آمپول پروژسترون درست میشه! فک میکنم به خاطر استرسه امتحاناست

الانم که عقدم برام استرس داره واقعا، بعد عروسی هم دیگه بدتر

2706