2752
2734
عنوان

پریود شدن پرماجرای من و گند زدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دخترم 11 سالشه الان 4بار پری شده همش باید لباس بشورم یا پتو وملافه....  بدبختی تا 9 روز هم ادا ...

اخی

یه پارچه بندازین زیرش شبا

روزاهم دوتا لباس زیر تنگ تنش باشه احتمالش کمتره که بریزه

بعدم چرا شما میشورید چرا نمیدین خودش بشوره خب کم کم باید عادت کنه دیگه شما که نمیتونید همیشه بشورین

استارتر نوار مارک نانسی بخر عالیه جدبش بالاست منم مشکل تروداشتم ی چیز دیگ‌م ک ۳ تادستمال کاغدی بزار ...

اتفاقا این سری نانسی مدل خیلی نازک خریدم مخصوصا شب، ولی ایم ایده ی دستمال خیلی خوبه مرسی

وای منم یه بار گند زدم به تشک مادرشوهرم تو عقدیم

البته زیاد نبودا اندازه یه بند انگشت😑

همینطوری تا کردم انداختم تو کمد

خدا منو بکشه الان دیدن صددرصد یه فکر دیگه کردن😑😑

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
اصلا نمیتونم چیزی بذارم درونم😣 ولی برای یه بارم که شده تست میکنم، ممنون

ببین به یه پارچه نخی به ابعاد یه دونه تشک  مشمبا بچه بدوز سرتاپاش .بعد هم خونه خودتون هم مهمونی میری بنداز رو تشک بخواب.یعنی اون سمتی که پارچه هست بنداز زیرتا.پشتشم مشمبا دوختی اگرم پس داد به تشک مردم نمیخوره.یه چیزی مثل همون چیزی که موقع  تعویض پوشک میندازن زیر بچه ها.که پارچشت پشتش مشمبا داره 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)