2410
2553
عنوان

پریود شدن پرماجرای من و گند زدنم

4415 بازدید | 126 پست

یه چند وقت بود که تاپیک میزدم که پریودم نمیشم و فلان، خلاصه درگیر بودم و ۳۶ روز تاخیر داشتم تا پریود شم!آ

آمپولپروژسترون و دمنوش زعفرون و قرص ال دی و هرچی فک کنید امتحان کردم و دیگه ناامید شده بودم

چهارشنبه رفتم خونه مادرشوهرم و صبح پاشدم و دیدم پریود شدم و خدا نصیب هیچکس نکنه گند زدم به تشک😭😭 به شوهرم گفتم من نمیتونم بگم به مامانت🥺 گفت خودم میگم، گفتم بیا نگیم اصلا🤣 وای خیلی بد بود

حسابی حواستونو جمع کنید، خونه کسی میرید😟

کلا من مشکل دارم با این موضوع روزای اول، پریشبم به تشک خودم گند زدم، هرکاری میکنم نشت میکنه به بیرون

وایی خونع مادرشوهرم بودی ک😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

روزای اول از پوشک بی تا استفاده کن 

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2714

عزیزم وقتی امپول زدی و احتمال میدی به زودی میشی یا نواربزار یا حداقل روی تشک یه پتویی چیزی بنداز برای رفع خطر

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706